Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én még nem voltam náluk műszakin, de tuti hozzájuk megyek majd.
Ha valami necces, vagy szerinted nem menne át, akkor csörögj oda, és kérdezz rá. Azt az egyet tudom, hogy 'e' jel nélküli kipufogóval ők sem engednek át.
Semennyire. Én mikor vittem műszakira aq motorom, mondtam nekik hogy szerintem nincs semmi baja, de a hátsó világítás meg a rendszámtábla fény kiégett, azt cseréljék ki mielőtt vizsgáztatják, nehogy emiat bukjon meg.
Délután mentem a mociért, friss műszaki megvan, láss csodát a hátsó lámpa továbbra sem világít :)

Viszont olcsó, 7-8 ezerből megvan.
mennyire hisztisek?
hello,
van a környéken normális vizsgaállomás? Szeretnék nyugodtan aludni emiatt...
Új Dirt Bike eladó 1 év garanciával! Kék, fekete, narancs és citrom színekben. Érdemes megnézni mert ennyi pénzért nagyon megéri.
125ccm 4 sebességes, manuális váltó 14/17 kerék 125 000 forint

Illetve 12/14-es kerék méretekkel 118 000 forintért.
Alkatrész-utánpótlás biztosított.
Érdeklődni: 06-20-432-7386
jaaaa, hogy kreativitás is kell? Na, az nekem nincs. Nemszóltam.
Például neki. Egy kis hegesztés és kreativitás...
Kinek kell egy tank, ami ereszti a benzint?
simán eljárkálnék más színű tankkal... ezt eladnám és az árából lefényezném a friss beszerzést
Szevasztok
El szeretném adni ,mert kellene másikba a pénz.

http://www.kepesmotor.hu/utcai...

NEM ÁTVERÉS megtekinthető egyeztetés után
Uhhh… részvétem… első ránézésre elég sz@rul fest, nem tudom, hogy javítható-e. Inkább javasolnám, hogy keress egy bontottat, mint ezt tovább faragni… ha csak horpadt lenne abban tudnék segíteni.
Nálam is hasonló volt a helyzet a Fazer-nél, bár az nem volt ennyire durva, nem szivárgott a benzin. A fényezőnél derült ki a turpisság, én se voltam boldog. Hazai bontók horror áron adták volna a tankot, végül Angliából sikerült jó áron szerezni (eBay). Esetleg nézz körül itt az apróban, hátha valaki bont ilyen CBR-t.
link
link Ez ugyan sérült, de a Csóri út végén a Lánczos autóban szépen karosszériznak.
Értem. Akkor sajnos én többet nem tudok mondani, csak ez a gyenge tipp volt a tarsolyomban.
Hátha a többiek ajánlanak valaki.
50 -ért ajánlottak pirosat, azt még át kell fújatnom, 60-70 -ben állna meg. Annyi pénz még a pénzverdében sincs.
Ha 30 alatt találnék sérülésmentes feketét megvenném.
Ja és nyilván arról sem tudom hogy sérülésmentes-e hiszen erről is azt hittem hogy gyári fényezés.
Azt a ...
Bontottan biztos lehet szerezni sérülésmenteset. Nem lehet, hogy azzal jobban járnál?
Tud valaki normális szakembert elfogadható áron aki ezt helyrehozza?
Összetaknyolták, ráfújtak egy centi gittet és lefényezték.
Szivárog a benzin és ledobta a gittet.
Igaz sokáig bírta, nem is tudom hogy melyik előző tulajdonos keze munkája.
Mit lehet ezzel csinálni?
Meghegeszteni, megforrasztani, megragasztani?
Keresek a Palotavárosi garazssoron kiadó helyet julius-oktober időszakra. Olx, ismerősök csekkolva. Ha hallotok valamit, akkor szoljatok légyszi!
Köszi
Kár. Gangelni kimentem volna kocsival is! :)
A holnapi esemény érdeklődés hiánya miatt ELMARAD!
Jó kezdeményezés, de sajnos a most szombat már nem lesz nekem jó. Majd legközelebb.
Meglehet hogy megyek de még kialakul hogy sikerül e a hátsó féket összerakni jól (tárcsa nem szalad jól)

Kedves Motorostársak! Szerveznék egy kisebb motoros összeröffenést szombat délután (15:00 körül) a nagy Tesco parkolóba egy kis beszélgetésre, tapasztalat cserére, esetleg egy kisebb gurulással egybekötve ! Motoros barátokat , ismerősöket is lehet hívni bátran . A találkozó érdeklődés hiányában elmarad ezért kérem jelezzétek megjelenési szándékotok (jösztök-e) !( persze időjárás függvénye is )
Mostmééé'?
Én szinte minden nap látok táncoló, boldog tömeget az országalma körül. Te nem?