Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hűű ez elég jó tempó (lakotterületen)


figyelni kell... elég lendületesen szoktam nekimenni a kanyarnak a focipályánál
Nem egészen.
A főúttal párhuzamosan megy egy kis utca. A kanyar miatt nem is néztem arra, ahol a párhuzamos út véget ér. Szerintem ott álltak az út végén.
a kép a buszmegálló/talponálló mellől készült, nem?
Csinos!
Hogyne lenne...
Olyan baromi jót motoroztam legutóbb is, hogy 45ezrembe fájt... Hárman mentünk egy karikát, ketten már megkaptuk a jussunkat... Kell ennél több?!
De van, csak mindenki motorozik és nincs időnk ide ìrni amúgy jövőhét vasàrnapra nem tervez valaki gurulàst?
Hi!
Van
Szombat:Balatonboglár,Törökbálint,Cegléd,Felsőtárkány
Vasárnap:Veszprém,Bük,Szombathely,ha a segg bírja:Kőszeg visszafele valami Balaton....
Most komolyan nincs itt senki aki motorozik?
Hali, Fehérvár környékén foglalkozik valaki felni polírozással?
Sehol senki?
Én már csak ilyen jólnevelt kisgyerek vagyok.
Ma délután (csüt) gurulunk egyet Tomival a Balcsira. Akinek van kedve, csatlakozhat. Start 5-6-körül. Telcsin is elértek: 06 30 500-25-89
Gyurgyalag meg is köszöni ha àt engedik a zebràn
Pedig amikor leváltam tőletek, elég vidáman integettél. Nem tűnt úgy, hogy szenvedsz.
A hatos topikban van egy eladó 9-es féknyereg. Az nem jó a ZZR-re?
Vállalsz is , vagy csak saját részre?
rendben köszi az infót! szerintem legurulok!
Városnap lesz, a többi programról még nem tudok, de ez kb 45 perces lesz.
16.30h-17.15h között
Jogos a két pont (guríthatod hazáig), egy nullával több született oda, mint kellett volna.
Felújítás óta 16000-et futott? És már megvolt az olajcsere is? Nem korai?
A hétvégi kanyar ráébresztett, hogy tényleg nem bírja a derekam. Ha meg használni nem tudom vagy fáj, akkor minek álljon a garázsban?
Az van ami szokott, valakinek forgalomba helyeztem és megcsináltam egy szép és jó motort.
Hát oszt` mír`?
Eladó az ingafotel:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yp_250_majesty_sg04_5sj5-9103644
szia! mit lehet tudni erröl a rendezvényről?