Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dunaújvárosi Interspár.Béke körút.
Hol lesz? Melyik Interspar?
Sziasztok,

Egy csodálatosan, majdhogynem kerekre barmolt olajleeresztő csavar kioperálásába tudna valaki segíteni?
Sajnos a garázsban se flex, se áram, hogy megcsiszoljam a széleket.

kösziköszi
Küldtem mailt.
Hopp...
Még jó hogy nem a semmi közepén adta meg magát a gép....


Megköszönném ha felpróbálhatnám, esetleg mehetnék is benne egy kört.
Írj egy mailt légyszives: szumoo@gmal.com
Előre is köszi.
Köszi, de 86-os kell mindenképp.
Sziasztok!
Tegnap a jancsár kereszteződésbe megállt a vas. Betoltam a honda motorkereskedésbe, pikk-pakk megcsinálták. Dugulás volt a karbiba. Ezúton is szeretném nekik megköszönni, korrekt, normális hozzáértő volt a segítség. Még egyszer köszönöm!
Sziasztok.
Valaki nem tud Székesfehérváron olyan motorszerelő műhelyt ahova szerelőt keresnènek?
Hi, Nekem van N86-om, S-es.
Szia!

N85 van. "S" méretben.
Nolan N86 Classic bukót vennék, de sehol sem találok fehérváron.
Megrendelném netről is, de próba nélkül nem akarom.
Van esetleg valakinek egy amit felpróbálhatnék/mehetnék benne egy kört hogy mennyire hangos?
Néztem, de sajnos nincsen hozzá semmi. Se Givi, se Kappa...még a Honda se gyárt hozzá.
Csak hátsó doboztartó van , de olyanom már van hozzá.
A GIVI nem jó? Annyira nem vészes az ára ezeknek.
Pénteken ismét bejártam az ausztriai 56-os utat oda-vissza. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki arra vetődik.
Köszi, beszélek vele.
Szia!

Próbáld meg őket felhívni:

link

Szkok Józsefet keresd, Ő biztosan tud Neked segíteni. (70/2899-151)

Üdv:
Sziasztok,

Keresnék olyan szakit aki tudna nekem oldaltáskához tartókonzolt készíteni. Csőhajlításról, hegesztésről lenne szó. Elérhetőségeim: nemtom51@gmail.com, 20/561-8803
Olyasmit szeretnék mint a Givi TE széria.
gezahalmaikukacgmailpontcom
Sziasztok! van egy pár használt hosszú mart alumínium karom PC34-es Hornethez :) Színe piros-fekete, 3 hónapot volt fent a gépen de nekem nem kényelmes. Az ára 4000FT.
Sziasztok. Ha valaki esetleg textil oldaltáskát keresne ami szinte olyan nagy mint 2 oldaldoboz, de fele annyiba kerül itt van egy:
Givi T449
Jah,de ha dobsz egy email címet küldök még képet a csizmáról,hibáiról!
Semmi gond kiteszem én ide is 30/4299476 :-D
Ma nem jó. Megbeszélem vele a holnapot és szólok, csak kéne valami szám, amin elérlek. Küldj egy névjegyet sms-ben, ha nem akarod ide kiírni!