Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Fabory-ban is ezt mondták? :)
Már majdnem rádförmedtem, hogy 10mili távtartózás=életveszély aztán rájöttem, hogy a tied radiális nyereg.
Most lett tele a tököm az összes csavarbolttal... Ha nem fakötésű alátétet vagy kapupántcsavart akarsz akkor csak tárogatnak meg sajnálkoznak... Olyan piszkosul extra kellett volna, hogy M10x50 finommenetes (1.25) ami nem hatlapfejű hanem mondjuk D-fej bkny Meg 8x20x1mm hézagoló alátét. Válaszok.
- nincs
- nincs
- rendelésre 3hét 2690/db (?!?)
- minimum 100db
Francnak csavarboltokat fenntartani ha csak kínai szerszámbazár van meg olyan triviális dolgok ami akár iszkai gazdaboltban is leledzenek...
Gondoltam már én is fék tuningon.
04 tizedes féktárcsa + fém fék cső de akkor kell egy 10mm távtartót csináltatnom plusz annyival hosszabb csavart is kell vennem a féktuskóhoz. Bár ha jól emlékezem akkor a K4 -s gixi féktuskó csavarok pont jók hossz ill. átmérőben is.
Állítólag a fékhatás hihetetlen
Az érdekes lenne. Szerintem kizárt dolog. vasárnap kiürülnének az utak? :D
nyitva lehetnek(az automata kutak meg pláne)
Haló skacok!
Egy gyors kérdés:
A benzinkutakat is érinti a vasárnapi zárva tartás?
Valahol olvastam, hogy ők csak délig lehetnek nyitva. Ki mit tud erről?
Látod azt még én sem tudom. Valamikor a héten megjön a betét, kell 1-200km amíg bejáródik aztán lehet próbálgatni. Remélem fog úgy harapni, mint előtte az öntöttvas tárcsás felállás.
Gondolom milyen lehet a fékhatás ,
Lassan Gixxer lesz a Mozdonyból.
GSXR1000 K5 Nissin radiális főfékhenger,
GSXR1000 K1 Tokico féknyergek
Most szereztem egy párat ami szép, remélem jó is ami kiderül ha megjön bele a fékbetét és nem esik le a hó. Pucolás után egész jól néz ki, dugattyúk épek, nem rohadtak be a karmantyúk, ígéretes.
Nekem sem megy csütörtök óta,szerintem összeomlott a szerverük!
Sziasztok :D Ma ki merre volt gurulni? :)
Üdvözlöm Kolléga!
Nem tudod véletlenül mi van a Motorozz.hu oldallal? Pénteken délelőtt még írtam, bár akkor is körülményes volt, akkor azt hittem a mobilnettel van a baj. Azóta viszont semmi, tudsz róluk valamit?
Az minnyá más!
Wilbers progresszív rugó van bennüg úgyhogy nem annyira. Pláne, hogy fényévekkel jobb a gyárinál.
Hé,az a Wilbers matrica nem csípi a telódat?
A kínaiak újabban milyen szép csomagolásban küldik a portékájukat.
Még most is sajog...
Most jöttem a garázsból, kedvet kaptam úgyhogy összeraktam teljesen, már csak a jó féknyergeknek kell ideérni eme 2db trágya helyett és mehet is műszakira.

Biztos nagyon fájt...
Mozdonykarácsony
Kivitted a vasat?
kevés a fogyasztás faszi ?!
Üdv !

Nos itt , távol a hazától is megy a szerelés.
RF900 szétdöntése és ez az cserélgetése megy..
Pl. motor - vez. tengely csere mert ami benne volt az a kis bütykös verzó volt ergő a lovak le voltak fogva. , mindenféle szimering csere amihez hozzá férek nagy bontás nélkül meg belsőségek ellenőrzése amit lehet. Karbi is meg lesz simogatva ahogy kell.

Azt majd jön a kortmány csapágy , telókba benézés , hátsó lengőkar csapágyakmegnézése..... és ha majd lesz rá valaki akkor festés és burkolatok javítása.
Igazán nincs mit!