Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A műszakin a km-órát fotózzák,tehát anélkül nem fognak sehol átengedni!
Én múlt héten voltam a KPM-nél,semmit nem néztek,de körbefotózták!
A vázszámot,az a motorszámot,a kipu E-jelét és a Km-órát fotózzák és küldik a BM-nek a műszaki adatlap társaságában!
Most épp a kipu és a km-óra van porondon a közismert okok miatt!
Miért nem biggyesztesz rá egy kamu km-órát,aztán otthol meg ledobod!
Nem fogják megnézni,hogy működik-e,hidd el,csak a km-állást kell lefotózniuk!
Még két apróságra figyelj műszaki előtt,tegyél a rendszámod alá egy piros prizmát,a másik vesszőparipájuk a láncvédő!
Ezeken kívül semmit nem néztek,de ez minden egyes műszakinál igaz!
Meg gondoltam magam még sem aktuális.
De azért kösz a segítő szándékot
szándékot és bocs.
Remélem nincs harag.
Hello,

Első lépésként ki kellene választani, hogy melyik tételt is szeretnéd.

jövő héten nem leszek itthon. Egy bankfiókban be tudod fizetni az összeget(speciel ennek a cégnek van 2 fiókja is Fehérváron). Nekem ez mindenképpen jobb, ugyanis a kicsikínainak nem HUF-ban kp-ban fizetem az összeget, hanem Paypal-on keresztül, ami szintén utalásos.

Ha ez így rendben, akkor elküldöm a bankszámla számot privátban.
Szeva Papajohn
Azért kérdezem, mert itt lakom a 62- s mellett nagyon közel . És ne keljen már azzal a szar utalassal baszakodnom, mert én a kézpénz híve vagyok így ennek fényében nem lehetséges hogy én elvigyem neked a pénzt jövő hét elején?
Én és tesóm is oda szoktuk hordani a saját kocsikat, motorokat. Nem szívóznak, normálisak. Műszaki előtt odagurulsz a géppel és rákérdezel.
tapasztalatod van velük kapcsolatban?
köszi majd érdeklődök
Egy próbát megér a Lencsés 2001 Autószervíz Kft. 8000, Székesfehérvár Borszéki utca 45.
Sziasztok
Tud valaki a környéken olyan műszakiztató helyet ahol nem szívóznak pl a km óra miatt? Husaberg supermoto
http://m.ebay.com/sch/i.html?_...


188 oldal.

Itt vagyok, igen.
Hali megnéztem de olyan nincs ami arany eloxálással van ilyen árba ?
Mert ha lenne akkor kettő szett kéne ami ugye 12 db .
SzFVári vagy amúgy ?
MrGo
http://www.ebay.com/itm/201130...
tudok rendelni, persze

Megnézed mi kell, elküldöd a linket, átutalod a pénzt, és várakozol serényen 2-3 hetet.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...

plexicsavar, ha csereberélni kell
Sziasztok !
Ma megvolt az első közös motorozásom a 12 éves fiammal :)
Direkt kérte, hogy a szülinapi bulira motorral menjek érte, majd onnan a városba mentünk fodrászhoz, persze a hosszabbik úton. A kabátom lógott rajta, a bukó nem pont az ő mértete, de a vigyor ami az arcán volt, az egy apának maga a nirvana volt
5,4? Hmmm, akkor lehet hogy az enyémen állítani kellene valamit? (vagy csak a csuklómon...)
Megvan az első 1000 km is vele .
Nagyon kezes. Megmarad!
Ja és a fogyasztása na azon meglepődtem! Két koffer meg 2 személy autópálya 140-160 között 5,4/ 100km
Az ülés rajta volt!
Igen ezt hoztam a lengyelektől.
A szín az nem ilyen volt. Jobb oldalán a fejidom repedt és a tank nem gyári festésű volt.
Mivel nem találtam hozzá matrica szettet igy ilyen lett!
Igy hoztam.
Ja, azt nem is mondtam, hogy bámulatos!
Nekem is ebben a színben tetszik leginkább.
ülés...
Na, ezek szerint találtál!?
Ez az a lengyel?
Ülést rajta volt, vagy már saját beszerzés?
Engem elhajtottak, hogy már egyedi dolgokkal nincs idejük foglalkozni. De megoldottuk otthon.
Üdv márkatárs!
profik Szfvár Öreghegyen: www.kerneskern.hu
mindenféle motorra dolgoznak, az enyém is náluk készült egy fénykép alapján
megoldódott a problémád? Ha még nem és járóképes a gép, akkor nálam megpróbálkozhatunk vele. 30négy88hat412