Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Ma beszéltem vele, tényleg korrekt a dolog...Jövő héten viszem is a vasat.Árban is nagyon korrekt volt az ajánlat. Még egyszer köszi.
Szervusz!

A kawás srácok szerintem örömmel segítenek!
Keresd Pálinkás Istvánt itt munkaidőben:
(22) 600-164
30/500-9385
Sziasztok!
A segítségetek kérném. Van egy Suzuki Rf-em, sajnos az első telóján ki kellene cseréltetnem a szimeringeket. Megvettem a télen mindent hozzá, csak aki csinálná nem tudja bevállalni. Tudtok valakit aki a szezon előtt megcsinálná? Tudom,nem egyszerű meló,ha lehet olyant ajánljatok aki már csinált ilyent és van minden szerszámja, nem kókler...Köszi
Tök jó,kicsit olyan Piedonés !
másik kerékszett? ez az igazi low budget
Rosszul csinálod!
Ki a SM kerék,be a bütykös,aztán Goooo az erdőbe!
Ott a Bakony lábánál meg főleg..........
Nov 21-én mentem egy kört a városban pont elég volt ahhoz, hogy elérjem a bűvös 400km-t!
Most erre mondjam, hogy soha rosszabbat?
Köszönöm szépen.
Szia!
Ha jól emlékszem, akkor vagy 3-3 vagy 4-4 centimétert lehet vele emelni is és süllyeszteni is. Sajnos már nem aktív a link, amin elérhetõ a leírás. Nagyjából 3-4 centivel azért lehet számolni.
Szia!

Láttam a személyre szabós képeid és azt szeretné kérdezni, hogy így kb mennyit lehetne vele emelni (tudom Te alacsonyabbra állítottad)?
2 nap híján 4 hónapja mentünk utoljára... Tudom, Te még régebben. Várom már a szezont.
Jajjjj, erről a ríleksz-ről eszembe jut a videó...
ha megfeszülök se lesz korábban tavasz, minek idegeskedjek?
(amíg nincsenek fent az új papucsok addig különben se erőltetném a motorozást)
ríleksz... megyünk még eleget!
Én türelmetlen vagyok!
Csodálom, hogy Te nem...
Szerintem még hiába. Kell azért a tartós meleg is...
Vége lehetne már... karácsonykor bezzeg 1 deka hó nem volt.. Már az Időkép a kezdőoldalam a számítógépen és a telefonon is :D
Tél van. Várakozunk...
Eléggé kihalt a fórum :)
erre biza!
Köszönöm szépen.
márc. 15., feltéve ha erre gondolsz
Haló emberek!

Mit tudtok erről a velencei szezonnyitóról? Hallottam, hogy lesz, de még nem érkezett meg a pontos infó.
Persze, ha előbb jön meg, mint ti válaszoltok, akkor kiposztolom.
hali
Amit elmondhatatlanul sajnálunk, Én és a motorom is
Azt nem is mertem mondani, a cél a 3mes forduló mióta láttam a kis japót! :D
http://youtu.be/B_jc63pxmzs