Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Szerintem este 9-10-körül,de egyből felmászok a netre és jelentkezek!
Egyiket se tudom hogy hol van de meggyőzhető vagyok megbeszélem asszonnyal!
Holnap mikor érsz haza?
Rózsa liget-savanyúvíz?
Sebaj,bepótoljuk Meg a vasàrnap még ott van! De ha ilyen halàlos idő lesz akkor javaslom hogy valami víz közelbe kéne menni
Hi!
Én csatlakoznék,de akkor még a f@xomba se leszek......
Bocs csak eddig motoron ültem :) (egyébként lehet làttuk is egymàst)
Holnap 1 óra utàn indulunk balcsira,ha valaki csatlakozna akkor írjon!
Nálam úgy néz ki a hétvége hogy szombat délelőtt egy kis meló úgy kb 11-12 ig utána ráérek úgy estig. Vasárnap egész nap ráérek estig ( Hétvégente jelenés van asszonynál ;) ezért nem érek rá nagyon este csak hétköznap.
Hi!
Én holnap este érek haza nyaralásból.Ha holnap is lesz tali és időben hazaérek akkor ok.
Próbálom gyakran nézni a fórumot,bár útközben nem lesz egyszerű.
Ma este Mekinél vagy valamelyik kúton duma? :D
Igyekszem
Hi!
Akkor most nézz!
Hi!
Reggel 10-kor találkozhatnánk valamelyik kúton,egyéni ötletek összevetése max 10 perc, "oszt gó"
Szóljatok hozzá!
Ha lehet,a tempó olyan 100-120-nál ne nagyon legyen lassúbb
06-30/4299476 elérsz ha gondolod!
Igen!
Szia!

Persze!

Az adatlapon szereplő elérhetőségen kereshetlek?
Nem biztos hogy felni. Emeld meg, pörgessed meg a kereket hogy van e csapágyhang. Nézd meg a gumit. Nem e kagylós, vagy nincs e valahol elfékezve.
Hali! Ide-oda jár az első kerekem, mintha 8as lenne benne. Valószínű, hogy a kerékben van a 8as vagy esetleg a tengely vagy a csapágy van megdögölve? Nem kotyog a kerék. Köszi a választ!
Hali.
Nekem van ha még aktuális!
Sziasztok!

Én is itt lakom a környéken és én is szívesen megyek gurigázni.

Mondjuk az is tény hogy én is csak pár naponta nézek be erre a fórumra.
Hi!
Ez a vasàrnapi gurulàs jól hangzik,intézkedem hogy ràérjek Mondjuk én kétszeméllyel gurulok..(csak hogy ne lassítsak senkit)
Mrs.GSX-R is jönne
Ìrjatok ha konkrét terv van vagy valami
Hi!
Hát este 10-körül már rá szoktam érni!
Esetleg most vasárnap gurulni valahova?Mátrafüreden a tölgy büfében olyan tuti a gyros és a palacsinta,amilyet még sehol sem ettem.
Vagy valami más,bármi,bárhova.....
Írjatok valamit...
Üdv:Pityke
Igen ezt én is észre vettem,elfoglaltak! Hàt hogy egy jó bandàzàs legyen ,ahhoz kéne még pàr "biker"
Az a baj hogy kevesen és ritkán olvassák ezt a fórumot ahogy látom így ha azt írnám hogy " kinek van kedve összefutni ma este 10 kor " tuti 2 nap múlva jönne csak válasz :D Minden hétköznap este benne vagyok 1 kis bandázásban :D
Hàt csak rajtunk múlik hogy csinàlunk-e
Autósok rendszeresen taliznak,GVMM és hasonlók,de én màr nem csípem a tunyinyg talikat
De egy ilyen motoros összeröffenésbe én is benne lennék
Fehérváron sajnos ilyenről nem tudok. De ha mégis akkor már megyek is :D