Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Köszi a képeket!+tuti volt a mai bandázás
Arckönyvön megtalálsz :) Torma Ádám.
Sziasztok urak Jó volt a mai gurulàs,legalàbb is én nagyon élveztem! A legközelebbi alkalomra meg belövöm a futóművet mert ìgy túl izgalmasra sikerült

pityke, elküldtem a képeket!
Àdàm,neked nincs e-mail-ed,de ha leírod,küldöm a fotókat!
(bocs a minőségért)
Ha nem jó a minőség, akkor megvágom még egyszer jobb minőségben.
akos.gyulay@gmail.com , köszi
Szétszéledt a társaság, a régi bandából nem sűrűn találkozom senkivel, ma egy évben egyszer a kenesei találkozón. Én sem megyek már annyit, mint régen.
Email címet küldj légyszi, küldöm a linket.
Megpróbálom Data-ra vagy Gdrive-re.
Sajnálom, ha tudod törlesztgesd, de gondolom nálatok is mint mindenhol van ugye fontossági sorrend, mert senki nem akar küszöböt rágni a törlesztések miatt.
Hi!
Svájcifrank barátom megkért,hogy tegyem fel
Szevasz! Szép a Dukid, mintha hahun láttam volna vagy mégsem na mind111, nagyon faja!
Hi!
Adatlapomon van telszám!
Odaérni
Hy. Meg próbálok okáért 10re. De lehet 10 percet kések. A írnátok elérhetőséget?
Hi!
Az a nagymeki,de akkor legyen az!
A gond az,hogy folyik az akksimból a sav,és nem indította el a duksit. (27 napja nem mentem vele)Feltettem töltőre,remélem reggelre magához tér!Ha nem,megyek a kisebbel,de ott leszek!
Szió!

Azt hittem ez sosem fog "kimenni a divatból".

Ha minden igaz holnap hozza vissza a szerelőm a Bergit. Hétfő reggel pedig indul a menet haza. Szerdára terveztünk egy ismerőssel Balcsizást.
10-kor ott keszek a palotai uti mekinél
Hi! én ott leszek, de melyik is az a kis meki?
a hàrom közül?
Hi!
Holnap reggel 10-kor a kismeki parkolóba jön-e valaki?
Ott majd meg dumáljuk az utat!
Nem néz ki túl jól kívülről :( Vmi nagy file küldő oldalon keresztül küldve esetleg?
Holnap ki mit csinál?
A YouTube butította így le? Még jó, hogy tudja a kameránk a HD-t, ha mégis ilyen videó lesz a vége...
Rögtön az első kör vége elég páfóra sikerült. Ügyesen lereagáltad.
Hi! Kicsit ótvar a minőség, így sikerült feltölteni, ha gondolod valahogy elküldöm, ~700mb a mérete.
http://youtu.be/D0hkf7aYIvQ vs Street Triple[/url]
Szia! Vidi parkoló már kihalt sajnos
Szerintem Vasárnapra kéne valami program :D Valami jó kanyargós.