Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs semmilyen kakukktojás.....
A legszebb motorhoz dukál egy jó csaj is!
Sziasztok voltunk tegnap kiállításon,volt nyálcsorgatás dögivel.A képek közt van egy kakukktojás
Kollégám haverja.
sohasem láttam még
Akkor passz. De akire én gondolok, őt sem láttam már jó ideje. 2009 környékén nagyon sokat.
04-05 körüli asszem sárga kék kockalámpás
Fekete, előző széria?
ismeri valaki azt a Husaberg fe650sm-et ami flangál a városba?
hát nagyon remélem ha nem akkor megyek erdélybe apuékkal
Megyünk, Levi!
Most már nem lesz buli :P
Hidegre tetették magukat
HI Levi! Az általad nézett utvonalon meg lehet nézni "paklenicát"és "velebitet".Nemzeti Park mindkettő Winethu filmeket forgattak itt Gojko Mitic főszereplésével.A plitvicei tavak nagyon szép,lélegzet elállitó minimum 1 délelőtt!Zadar és Senj között a tengerparti út igazi kanyar vadász motoros útvonal. Senjben van egy régi szép állapotban lévő vár csodás kilátással a tengerre. Senj és Brinje között a 23-as úton is érdemes végig motorozni a hegyek között! http://youtu.be/ZX6AlgwKU-8
Aki nem tudja megnyitni a plakátot annak itt van újra!
Paintball:

1. András + 1 fő
2. Dió-§V + 1 fő
3.

Írja tovább akinek van kedve kipróbálni.

Mellékelve küldöm a plakátot a Szezonnyitóról, kérlek benneteket küldjétek tovább akinek tudjátok, tegyétek facebook-ra is, köszönöm!
Sziasztok,

Vágott Slick gumik eladóak többféle méretben. (120-160,180,190,200)
Középen akár 6mm(!) profilmélységgel.
Árak állapot függvényében, megegyezés szerint.
Én benne lennék + 1 fő
Folytassátok a sort kérlek!
A Pécsi fórumra is beírtam, úgyhogy ha tudjátok figyeljétek a sorrendet, de ha nem, az se gáz, mert a végén majd összeszámolom a neveket!

1. András + 1fő
2.
Sziasztok!

Az után érdeklődnék, hogy Április 20.-án Rácz tanyán, ki az aki kiszeretné próbálni a paintball-t?
Ára 1 főre: 2000 Ft, ebbe beletartozik 100 lőszer, ruha, maszk, co2 palackok és marker.

Azért kérdezem, mert ha pár főnek van kedve kipróbálni, akkor azért sajnos nem jönnek ki, de ha van már legalább 20 fő, akkor kitelepülnek és lehet játszani.

Köszönöm előre is és várom a válaszokat!

András
Tudom kiről van szó de nem ismerem személyesen. Talán más ismeri őt.
Óvatos utazó néven fut 1000 gsxr-e van csípem a buráját jó haver, vhogy szólni kellene neki............. vki tud elérhetőséget hozzá?
Szia Bence és Ákos jön a másik srácot nem ismerem.
jobblenne otthon maradnál :/