Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem az józanul is ment.....
Én többet most nem iszok mert félek hogy akkor megint le libakergetőzöm a kawáját...
Én ezt úgy helyesbíteném ha többen megyünk semennyire nem figyelsz a mögötted lévőre... Ezt már tapasztalatból mondom
Neked tényleg jót tesz az alkohol, egészen kreatív leszel tőle.... Azt hiszem, én is nyitok egyet.....
dee mikor ketten megyünk többet nézem a tükröt mint az utat előttem elhiheted, de így, ha többen megyünk nem árt ha kicsit többet tekintgetek előre is mert nem ártana előre látni, ha a többiek kidobják az indexet és már fordulni kellene, meg nem szoktam túl nagy féktávot hagyni más mögött és nem lenne kellemes dózerolóst játszani a kawával
Megittam egy sört...
Na, ma egész ötletes vagy! Ha Te nem jössz, könnyebb? De tényleg jó lehetőség!
Menjetek barlanghoz, ott mindig jó hűvös van
Tegyél az alternatívák közé ilyet is, olyat is, aztán majd megálmodom, sztippelek-e neked....
hát valamit ki kéne találni addigra, eddig tavakat lestem fürdőzéshez, de most, hogy mondod, hogy nem akarsz, másféle célpontot kell keresni
Szóval nem figyelsz rám, szép, mondhatom!
nem, ott a határátkelősdinél nem néztelek a tükörben épp, mire belenéztem, meg nem voltál már sehol
Rendben. Csak fejtsd meg, hova megyünk....
nem valószínű

ja holnap odamegyek hozzátok jó?
Mondjuk, ahol villogtattam egy apró gödör sem volt... Vagy elgondolkodtál, hogy milyen rövid idő alatt romlott az útminőség, amikor Te voltál ott, még sima volt?
Nem mondod! Egész jó gondolat....... Csak nehogy megijedjen!

az a baj motoron nem feltűnő a gyenge lámpák miatt, könnyű összetéveszteni azzal mikor csak gödörbe mész aztán úgy tűnik, mondjuk ez inkább zoliénál tűnik úgy.
Legközelebb majd inkább dudálj... Azt talán észreveszi...
Ha a villogtatás nem használ!
Így legalább tudod, mit érzek rendszeresen.
Jó ötlet.
azok annyira nem feltűnőek a rezgő tükörben , de a sárga csíkról már úgyis megismerlek
imádlak
de nyugodtan jöhettél volna, ketten kényelmesen végiggurultunk volna

amúgy ne szarass be többet úgy ahogy ausztriába csináltad mikor eltűntél teljesen nézem nem jössz-még mindig nem-még mindig sehol, megállunk még mindig sehol, szívbaj kerülgetett, hogy valami történt veled
Na, ki a vak.....a kis kockákról se felejtkezz meg....vagy azokat nem láttad?
Maradjunk annyiban hogy legközelebb az ötös és hatos fokozatot nem használjuk... És akkor tudja tartani a lépést és neked sem kell izgulni hogy merre kószál.
nem kell nyomoznom, én nem vagyok színvak egy rikító piros motort, meg egy feketének látszó lilát amin sárga csík virít nem lehet eltéveszteni