Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha így van, akkor mehetünk inni, megvan a sofőr!
Aztán autó áll rendelkezésedre, vagy valakinek fel kell áldoznia a sajátot?
Nem azt mondtam, hogy nem tudok autót vezetni, ha muszáj vezetek, de én motoron nagyobb biztonságba érzem magam, kocsival nem szeretek gyorsan menni, nem lehet vele a szemközti sávban kalandozni viszont a puding gyorsulástól a falra mászok, 2 km után minden bajom van, hogy nyomom a gázt mégse gyorsul úgy ahogy a kis kawa
Akkor te azért nem jársz templomba se mert ott meg misebort kellene innod... Tényleg a templomokba van wc?
Hát, akkor ez a lehetőség is ugrott.... Azért motorra nem ülnék fel mögéd részegen.... Más mögé sem.....
Így azért könnyű antialkoholistának lenni.
Nem kérdezted....
van 17 éves korom óta, de azóta összesen nem vezettem 10-szer autót szerintem, ha azt mondom a b-jogsi óta vezettem 500km-et autóval lehet még sokat is mondtam nem szeretek autót vezetni. Amúgy valóban nem iszom, de nem kifejezetten a sport miatt, főleg azért nem, mert a legkisebb alkoholtartalmú italból pár korty is elég ahhoz, hogy 1 percen belül eszméletlen kellemetlen vizelési ingerem legyen, de olyan szintű mintha 5 liter viz után 20 óráig nem láttam volna klotyót, szóval elég kellemetlen érzés, és az egy dolog, hogy muszáj klotyóra mennem emiatt, az meg egy másik, hogy utána sem múlik el egyből az inger, szóval max alkalmakkor és itthon iszok, de inkább akkor sem, ez van, nemtom miért van rám ilyen hatással az alkohol átfolyik rajtam vagy nemtom, de annyit nem ér meg nekem egy pia sem, hogy utána fél óráig kinozzon az inger.
Na akkor az ikervári bucsuba se ittasodunk már le... Ejj hogy engem mindig későn informálnak
A környéken az első..... április vége, György névnap körül....
Április? Az meg milyen egy falu hogy télen van bucsu?
Már csak jövő áprilisig kell várnom......
Tényleg fura... Nah majd az ikervári bucsuba meghívlak mert oda gyalog is elmehetsz... Na jól kitaláltam?
Jaj, hát nem olyan vészes Ő! Még él, nem?
A Gyerek jó ötlet sofőrnek, csak ki bízná rá a kocsiját...?
Fizetném a kóládat!
Vagy valaki mást kell rávenni, hogy vezessen....Gyerek, van jogsid autóra is? Sportember vagy, nem iszol..... vagy igen?
Nem gyötörne a lelkiismeret hogy ti leittasodtok én meg kólázok?
Na, ezt a terhet..... De csinálhatjuk azt, hogy nagyobb csapat megy, és mindenkinek Te leszel a sofőrje....Így már több emberrel is jót teszel...
De akkor a kantinba is én kellem elszállítani mert mi lesz a motorjával...
A végén még megtanulod, hogy kell bánni egy nővel, aztán a végén becsajozol......
Hát, meghívsz egy sörre, Te nem iszol, és haza szállítod a piást!
Ja hogy te alkohol mentes sörrel nem kezdesz... Akkor nem is tudom hogy oldjuk meg
Ne kezd Nem puncsolok, , miért is tenném, tudom, hogy rám úgyse tudsz haragudni bebizonyosodott múltkor a karcnál Csak véleményt mondtam, na de nem beszólni, mert többet nem dícsérlek
későn ja mert azok a köcsög kpm-esek (itt fórumozó kpm-esek kivételek) nem képesek az útjelzőket kivakarni a méteres gazból meg erdőből...
Ja, a sörre hajtottam, aztán a kocsmában eladtuk volna a motorom, mert már nem jöhettem volna vele haza, és elittam volna annak az árát is...... elég valószínű!
Szerintem te tudtad hogy egyenesen 200 méter múlva van egy falu és egy jó kis kocsma ott... Nyugi meg fogod kapni a söröd