Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


legalább képen láthatom
sajnos most hogy figyelgetem, eléggé furcsán viselkedik a zorall kanyarokban a hátsó mindenképp ugrik megy vissza a 195/65 slick azt is ette de legalább az olcsó és ezerszer jobban feküdt az utcán mint a dragon.
Szia!
Köszi... :) Legalább biztos, hogy nem egy fantomot "kergetek"... ;)
A motor nekem is nagyon bejön... Nálam ninja szerelem van... :)
Meg hát a srác tekintete... ;)

Az esős nap ellenére szép napot mindenkinek.

Nem is írok mosmá!
Örihari
Ezt figyeldmittaláltam
Azt hiszem egy '04-es Zx 10R-en teker a titokzatos embered,a minap én is láttam, a Don Giovanni előtt haladt el : O)) Mondjuk nekem a motor jobban bejött

u.i.:Fogalmam sincs ki a rider.
mexikói kertész barátommal mi van?
nem kell ám ide írni
Sziasztok!
A napokban Tatabányán láttam egy motoros srácot. Érdekelne, hogy ki lehet ő. :)
Pénteken a négysávoson eléggé összeakadt a tekintetünk amikor a piros lámpánál álltunk. :)

Zöld Kawasaki Ninja a srácon pedig fehér motoros ruha volt.
Tegnap kettő óra köröl is láttam őt az ipari parknál.

Ha esetleg tudtok segíteni légy szíves segítsetek hogy ki lehet ő, mert azóta aludni sem tudok... :)

Széles utat!
Ha odafigyelsz,bármivel ellehet menni utcán.Én a helyedben a saját érzésemre hagyatkoznék.Ha nem érzed mászkálósnak az elejét,vagy túl érzéketlennek,bakelitnek,akkor maradhat.
akkor ezért radiroz a hátulja szinte minden komolyabb gázhuzásra , az elsö az maradhat szerinted vagy dobjam le azt is?
Picit régi fejlesztésnek tűnik,erre mondtam amit mondtam.Nekem hátul volt fent ez a fajta gumi,és az én 100 ló körüli teljesítményemhez se volt a legkiválóbb.Riinget is jártam vele,ott az első gyors kör végén már elfáradt.Gyors kör = 2:20...Utcán el lehet vele kavircolni,de én nem forszíroznám vele a határokat.A külföldi akcióhoz sok sikert!

Csokika!
és még 8 napot megyek dolgozni,utána végeeee
a motorok is kint vannak úgyhogy azért vagyok bolond mert nem tudok itthon motorozni.idén még nem is motoroztam
jól teszitek
Németországba,a túlfelére
És ti merre mentek? ha nem indiszkrét.
Úgy legyen
én is vágom már a centit...már minden megvan csak költöznünk kell...júni 15 az uccsó tanítási nap a gyereknek a suliban,utána go
Igen, remélem én is mehetek utána és nem lessz gond, elég volt a minden hónapban kiszámolosdiból, meg a nélkülözésből.
szuper,akkor minden sínen van
igen, Londonba pontosan, és már melozik hála az égnek.
Erika Angliába ment ki,ugye?
Mi bajod az elsö gumimmal, alig van benne Km, vagy a márka nem megfelelö, kioktathatnál, nehhogy mégegyszer eldobjam, külföld projekt félúton, erika már kint csinálja a helyemet, elvileg julius elején indulok a nagy ninjával, remélem nem lessz gond.
Sziasztok!
Tud valaki ajánlani megbízható motorszerelőt?
Honda NSR-hez.
mennék de már nincs itthon motorom
Fasza!

Az az első gumi nem egy életbiztosítás...
Külföldel mi a helyzet?
Elkezdödött .