Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondjuk 1 fagyira Környén
ugye,előkerül néha mindenki
micsoda életet leheltetek ebbe a fórumba
én is becsatlakozom szívni a vért
biztos javul a lába és már motorozik,de jól kivalagászom majd érte
nem velem van
amúgy meg nem,mindig ezt csinálja
nagyon eltünt mexikói nem?
aztán táncolni tudsz-e már a fájós lábaddal?
egy motorozósos kép csak sikeredett közéjük
én mostanában a rövidebb motorozásokért vagyok oda,100-150 km....jövő hétvégén mega a párom Monacoba motorral,elmennék velük szívesen de nekem az hosszú...meg a hayabujával megy,a harley-k kényelmetlenek arra a hosszú útra.na meg ki marad ugye itthon a gyerekkel,naná hogy a zasszony
nekem most csak ilyen fotóim vannak:
grillpartin voltunk hétvégén,vannak itt magyar barátaink már,náluk....nem azt mondtam hogy berúgtam mert az túlzás de hajnalban keserves volt hazagyalogolni,reggel meg menni dolgozni
az összes képen csak előttem vannak piák,még ez a legnormálisabb fotó
az senem én voltam
élőben is sok az okos ember,nem csak a fórumokon
itt van 1-2-3 ember akit nagyon csípek,jó itt szííííni egymás vérét ,beszólogatni a másiknak de ezt csupán szeretetből tesszük
én is vagány vagyok és jól is nézek ki,meg szerény is vagyok de nem én voltam az egyik
ma én is láttam 1-et az se volt ronda :D
Sziasztok! Néha én is szívesen dumálnék egyet valakivel...
Csak olyan sok a fórumokon az "okos" ember, bármit írok, mindjárt valaki jobban tudja. Így néha elveszik a kedvemet az egésztől.
Hétvégén Komárom felé láttam három motoros csajszit, együtt döngettek, nagyon vagányak voltak, jól néztek ki.
csudijó képek,biztos nagy élmény volt oda elmotorozni
Néhány kép: Ausztria
hú de reggel van
ugye?mondom én hogy úgy van az
Ússenem
oksa
kicsit fellendülhetne ez a fórumocska,bár tudom hogy ússenem fog
Ádika,valami fotócskát keress máááá,mert jó lenne látni hogy ki is vagy.adatlapot ha kitöltöd abból nem lesz baj
ádikawa és mexikói romantikus egymásra találása a neten