Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is mindenképpen megyek,eddig úgy van hogy 1 ismerőssel,lábon!ha jól tudom 2kor kezdődik a délután pályázás,úgyhogy kb mi fél2re a pályánál vagyunk!
Van pár felesleges gumim, itt megtalálhatóak:
http://www.kepesmotor.hu/sport...
Elintéztem a szabadságot,úgyhogy 7-én,ha jó idő lesz,én megyek. Bármi kérdésed,kérésed van,az Olasz karbantartó tudja a számomat.Hívj nyugodtan.
Üdv!

Van pár eladó használt gumim.Ha esetleg érdekel valakit,tatabányai átvétel megoldható!

Metzeler Roadtec Z6 120/70 ZR17 58W 2db
Metzeler MEZ4 120/60 ZR17 55W
Dunlop Sportmax 120/70 ZR17 58W
Michelin Macadam 90X 120/70 ZR17 58W
Bridgestone Battlax BT45 110/70-17 54H
Bridgestone Battlax BT56 130/70 ZR16 61W
Michelin Bopper 120/90-10 (robogó)
Pirelli Angel 120/70 ZR17 58W
Michelin Power 120/70 ZR17 58W
Metzeler Lazertec 130/90-17 68V
Michelin 2CT 180/55 ZR17 73W
Bridgestone Hypersport BT016 190/50 ZR17 73W
Bridgestone Battlax Sport Touring BT021R 150/70 ZR17 69W

Profilmélység változó,általában 3-4mm a futófelületen!Garancia sajnos nincs!Én átnézem kívülről,átvételnél te is,felszerelésnél pedig megnézeted még a gumissal!A hátsókat el lehet füstölni,az elsők pedig szükség guminak jók,amíg nem veszel újat a motorodra!Ezért kb1000-2000 Ft között van darabja!
Én nem vagyok versenyző,de köridőmérőt azt tudok vinni,ha esetleg akartok mérni időt is,meg gopro-t is viszek.Holnap intézek szabit,ha tudok,és megírom ide.Ha megyek,akkor én futóval viszem a motort,úgyhogy ha esetleg van valami cucc,amit el akartok hozni,akkor azt bedobhatjátok a kocsiba.
naná
az jó lenne,legalább lenne köztünk 1 versenyző is
holnap találkozok az olasz digó barátoddal ( Nagyi) ,majd Őt is megpróbálom rá szedni!
Én lehet lenézek,ha nem kell melóznom.
Nagy ölelést?
Hy All!

Jövő hét kedden( aug 7.én) mennénk egy ismerősömmel Kakucsra a délutánira!ha lenne kedve valakinek csatlakozni,az jelezzen!
de szíp gyerek vagy
legalább nem mennek rád a szúnyogok
megérdemeltem már igazán
Köszönöm.
Mi se unatkoztunk
Hát így ki lehet bírni
pár képecske a mai napról.mindig én vagyok a fotós,azééé nem vagyok rajta a képeken.nem mentünk ma túl sokat,150 km de hihetetlen jó utakon,volt benne hajtűkanyar,szerpentin...
Hali! Én Vértesszőlősre járok a Múzeum utcába. Motoros fazon a tulaj is, jó fej.
sziasztok. Tatabányán hol lehet motoron gumit szereltetni? Kösz
Szalvano Kft. Vértanúk tere
sziasztok. Tatabányán hol lehet motoron gumit szereltetni? Kösz
elmegyek dolgozni 10 perc múlva,de fél 1-kor már végzek is és utána irány motorozni jól megérdemelt vasárnapi motorkázás
Nem
Van itt valaki supermotoval?
Mert ha igen jó lenne kanyarvadászni valamikor egyet...
na mi van itt?Mindenki Sirokon van?he?