Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Superstore motorcycle 185,99$ kerül a evs protectort nitro circus.Jó dolgokat lehet itt venni.
Szia!

EVS protectort tudok, Nitro Circus design-al, 49.000-ért + postaköltség (kb 5000 Ft) vadonatújan, cimkével.
Viszaírtam, rendben a dolog!
hallo itt bazis irtam mailt olvasando ,
Mennyiért tudsz ilyet?
Asterisk-et?
itt is 20 fok volt de madar nem volt :D :D
ettem olyan olaszos spagetit hogy most emesztem
motor en is!
Azt már én is vezettem....

...egyébként ma itt +13 fok volt, csiripeltek a madarak, sütött a nap, tele volt az út motorosokkal, virágoznak a virágok...ITT A TAVASZ!
de en vezeti terepjarot
Te csak túrázz, én meg motorozok.. (mai nap termése)...
Utolsó képen jó a talaj...jót lehetne rajta endurózni...
turazok ,
Aztakurva! Hogy nem hiztal meg el?
yo reggelt mi a helyzet fiatalsag
Bocs,megtaláltam.
Sajnos nem kaptam meg a választ.elkallódott az éterben
Reszben egyetertek veled, reszben nem...

En jobban preferaltam megvenni a 3500€ helyett hasznaltan beujitani az enyemet 650€-ert es radobni meg egyszer ugyanannyit.. Igy tudom h minden cserelve van, igy sincs meglepetes, csak beljebb vagyok 2000 euroval...
Szia!
Megkaptam, valaszoltam is! Marmint ha a szettrol volt szo.
Ha azota ujabbat kuldtel, az sajna nem jott at...
Kakuk79:Magyar embereket azért utálják mindegyik országba, mert mindegyik a saját érdekeit nézi .Én mind két motorommal így jártam mind te.Tm-en-125-ösel egyszer bírtam motorozni és szerelőhöz kellet vinni.Miután megvettem.Én megfogattam hogy legközelebb akkor veszek motort,hogy ha lesz annyi pénzem hogy egy újat bírjak venni.Nem veszem meg a másiknak az agyonhajszolt szarját.
Tm Mx 85/125 ('98as) -125ös váz, 85ös motor. Alkatrészei eladók.
komplett váz, lengővilla, telók, idomok, felnik, féktárcsák, fékek, tank, kormány (28.6), 85ös karbi, lábtartók, hűtő... stb
Képek hamarosan.
Emailre várom, hogy mi érdekelne
sajnos ez igy van nem tudom mikor nöjjük ki már az ilyeneket
Szia!asszem írtam neked feszbukon,nem kaptad meg?
Én is vettem első tulajos magyar tuti karbantartott rmz-t!3 órát sem tudtam vele motorozni ,szerintem ez utaltatta meg velem a motorozast egy darabig!itt mindenki geci okos.fasszopo gyevàt!tapiobicskei pálya az öve,nem is csöves megis atbaszott!igert meg lancszettet is hogy majd küldi postán.na azóta is.nemetbe vettem mar használt cuccokat Piacon ahol nem volt áram,kicsit hülyén néztek mikor mondtam hogy ki akarom próbálni a cuccot.tesom szólt hogy ha itt valamIt ugy árulnak hogy jó akkor az jó!itthon megy ez az atbaszosdi!gyulolom ezt az országot.
Rendben van!
Köszönöm az utánajárásod. Nekem nincs olyan ismerősöm, aki jönne is haza. Kint még akadna, de a fuvar nehézkes lenne poggyászban.
Kereslek, ha úgy érzem nem akarok bajlódni a magyar "köccségmentesekkel". Am a KTM fórumban is meglobogtathatod h mid van!
Ha ugyes vagy, hasznaltan is tudsz szerezni gyermekmeretet, olyan 30.000 ft korul+posta koltseg.
Otthon tudtommal 65-70.000 Ft a junior.