Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez van sajna, ennyit fizetek a hazam berlesere is, pedig nem egy Zambo Jimmy palota....
azta itt az mar egy nagy csaladi haz garazsal medencevel
800 euro/ho + rezsi
Ha nem titok, mennyi kint egy ilyen kis luknak a bérlése?


eloszor mondtuk hogy milyen nagy a garazs (nagy is), aztan bepakoltunk 1 Goldwinget, 1 250-es KX-et, egy 350-es jawat, 1 KTM SX 450-et, 1 TM-et, 1 GasGast, egy lakokocsit, egy trailert, meg 3 autot....es mindjart nem volt olyan nagy..
Feltörsz mint a talajvíz?
Nem keves munka eredmenye..
...de remeljuk hogy ez meg csak a kezdet.
Ej, de jól megy egyeseknek...
Hetfon elkezdtunk bekoltozni a garazsunkba/muhelyunkbe...
so mar megyek is megint 48 ora nem leszek Andris jellzek minden kep!ham ar egy napot tudok aludni
sorry im busy mar 2 napja nem aludtam most is enni jottem haza and zuhanyozni 24 fok van hol ki hajozok hol mas mar az sem tudom mi van
Kornel eltunt....
Melyikbe kell mosolyogni?
Muhahaha, kell egy ilyen
Kornel, talaltam neked motort...
2001-es TM-re..
meglattam az Ebay-en (2 hete letortem az egyik idomomat a motorrol) , olcso volt, megvettem...rafaragom az enyemre.
Idom es kedvem van hozza...
2005 -ös idomok , mire lesz?
Megjott a husveti nyuszi...
Lágy lencséket adnak már csak szerintem , de az első egy két alkalom után észre sem veszed , hogy benn van. Mire megtanulod ki - be tenni , addigra már meg is fogod szokni - összemérhetetlenül komfortosabb mint a szemüveg. Nem nyom , nem párásodik , nem zavar a kilátásban , nem kell igazgatni a szemüveget rajta. Szerintem ne kísérletezz sokáig , úgy is ez lesz a vége.
Kornél mit szólsz ehhez? itt nem párásodik... am sztem nem rossz bukó a vemar se...
http://www.ebay.it/itm/Cross-M...
Gugli a barátod.
Kulcsszó: OTG