Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja meg mit nem ! legalább egy éve nem cseréltél olajat abban a SZARBAN
Én meg 10 óránként cserélem , mondjuk nem verseny a tempóm. Egy biztos , hogy amit az enduroknál előírnak - 20 óra - az nagyon sok. Tehát 10 vagy inkább kevesebb.
én 6óránként cserélem vagy hamarább
Gutten reggelt!
Lanyom hajnali 5-kor ebresztett.....
Ok
rendet teszek mindenhol ,de koran van hol a nap
Kakukk kolleganal erdeklodj, neki van...
Latom, megtalaltad az alommelot... XD
A 4T TM-ről mit lehet tudni megbízhatóság szempontjából?
10 üó abban is olaj csere van?
nem 2 motoral indultak
mi folyik itt itt a police
Idén a Tm is indult a Dakaron 1 motorral , 3 nap után adta fel a pilóta kimerültség miatt.
Ez a valtozat nagyon tetszik!
Dani, nincs mar meg a link...megadnad meg egyszer?
Koszonom!
Amit ajánlottam jómúltkorában fórum, azt nézd meg, ott jelen van a magyar DR BIG klub szinte teljes tagsága, nekik van elég tapasztalatuk
Na hol van a sok motoros innen?
Mindenki csak benez es ha latja hogy nincs komment, megy tovabb?
Ejnye,ejnye....
Csak en meg Kornel szervezkedunk,senki mas?
Senki sem motorozik,senkinek sincs motoros elmenye, mondanivaloja?

En vasarnap voltam mx edzesen, de most vasarnap is megyek!
Igaz hogy majdnem eltortem a csuklomat de hat sebaj..... ..
Kitarto vagyok!

Nezegetem a dr. BIg- et,van valakinek szemelyes tapasztalata vele?
en us kibaszott farad vagyok...egyszeruen nem tudok lefekudni idoben...mindig megfogadom hogy akkor ma este 9-kor fekves de este 11-kor meg fent vagyok...picsaba...
de koran van 3kave irany melo
Semmi gond, csak azert irtam hogy nehogy ugy jarj, mint en..

..de azert mindenkeppen erdemes kulfoldi oldalakat nezni, mert neha nagyon jo dolgokat lehet kifogni.
Andris:Igazad van utána néztem tényleg elég magas a postai költség.Köszi a figyelmeztetést!
Én a mezemet+felsőt 49 dollárért vettem, amire mint kiderült 37 dollár volt a postaköltség, pedig írország közelebb van nekik, mint magyarország..
Ha onnan tudsz rendelni, akkor az nagyon jó ár, használd ki.
persze amerikából még rájön a postaköltséged, ami sajnos nem 5000 Ft lesz magyarországra, az tuti. Nézz mindenképpen utána ennek is!
Andris:Akár hogy is számolom most 257$ a USA dollár tehát újonnan 48000ft-ba kerül én legalább ennyiért tudnám megvenni.Szerintem jól számoltam vagy nem?