Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem jó ez így (is).
Amúgy a "rendes" filmet én se láttam (mint sok másikat se)
Ez csak ennyi.
"I wanted to make a fan film for a character I've always loved and believed in - a love letter to Frank Castle & his fans..."
Punisher...
Ez egy uj? (regit sem lattam)
Jonak tunin, megneznem..
en igy nyomom a melot nem keresem a rossz fiukat allitotam egy ringet es akki akar le jatszuk igy varom oket
meg ott melozol aregi helyeden vagy azzota valtas lett
Na érdeklődve várjuk az eredményt:
Ha a gyújtás nincs jól felrakva be sem indult volna egyszer sem.
koszi hogy szeretzel nekunk kozos forum bokot ez sokat jellent
Kemény 16$
azt hittem, szalonnázni vetted
mennyiért vesztegették?
Ja...tök aranyos, kb. egy gyerekmacskára lenne jó
Viszont a kés elég komoly, borotválja a szőrt a karomról
Kaptál hozzá festőcsákót is?

Fasza, csak vízpumpát ne kelljen szerelni rajta...aki azt úgy kitalálta, igazán megb@szhatná a kedves mamáját


Viszont legalább megjött a csomagok a Felkelő Nap Országából
Durva, hogy 3 (igen, három!) dollárért egy hét alatt elhozták a világ túlsó végéről...
Nem tud valaki ilyen elso sarvedot occoert?
A kiszemelt aldozat...

Ha meglesz, mar gyartom is hozza a bukokeretet, hatso kofer tartot...
Forr a topic, vazze...

Jovo heten megveszem az Adventure-t.
Mostmar mindegy, vettem hozza egy masik Mikuni karbit, 2004-es, 250-es TM-rol van.. 11.000 Ft-ot megert.
Raadasul ezé a blokké volt, ami bele lett rakva az enyembe, ugyhogy talan nagyon allitgatni sem kell.
Akkor az még mindíg el van dugulva , én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam , mikor sikerült kitakarítani és a schúber is a megfelelő pozícióba került , mindegy volt , hogy 1 v. 2 fordulaton áll a levegő csavar , mindíg jó volt.
Lusta dog...
Nagyon remelem hogy pentekig megjon a masik karbi es vasarnap kimehetek bohockodni!
Megoldottam maskeppen: vettem masikat..

nem kenyes? ha egy negyedet csavartal a levego csavaron keves volt neki, hameg masik iranyba, akkor meg sok volt..

Egyebkent ez egy kb masfel evet allt karbi, tele volt minden szarral...
4x lett szetszedve, kimosva, atpucolva, atfujva....

Szoval, igenis kenyes...de ha egyszer vegre be lesz allitva, vagy a masik megjon,akkor kezes kis joszag lesz az...
Motor van itthon kettő is ?Kakukk rettenetes erős cr 125-e és Tomi barátom superlotyó drz-je, csak eddig baromi meleg volt nem nagyon tudtam magam rávenni hogy valamelyikkel is kimenjek motorozni....
Sajnos idáig nem volt időm szerelni,de hétvégén nekiesünk:)
remélem hogy nem a dugó lesz..
ja gyanakodtunk a gyujtásra és megnéztük de csak utógyujtást lehet adni neki, holtpontig lehet tekerni
ez lehet? vagy szarul van rárakva az alaplap?
Helló! Mi van a Mikunival ? Sikerült már beállítani? Nem kényes az semennyire.