Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en nem mondthatom meg
Ki, mit csinal vasarnap?

En MOTOROZOM! ...legalabb is remelem..

Haver kolcsonadta megint a GO-PRO-t, ugyhogy lehet majd megint rohogni rajtam..
Utananezek, kosz!
Mivel nem sürgős a dolog, szerintem regisztrálj be a ktmklub.hu-ra, ott van egy GPS-es topik mindenféle okosságokkal.
7000 Ft-ot megert....
Mar csak arra kene rajonnom hogy hol tudok letolteni hozza terkepet.. Garmin hivatalos oldalan 99$ a Marokko map..
Eltevedni tudok!
Te meg milyen légiós vagy hogy gépées nélkül még eltévedni se tucc?
Eggyel tobb dologgal vagyok kozelebb a Marokkoi utamhoz.. Ez ma jott!
1993-as lehet: TM MX 125
A képen látható motornak még megmaradt alkatrészei eladók.
Pl első-hátsó kerék, telók, himba, váz, meg még néhány apróság.
Évjáratot nem tudok pontosan. 125ccm az tuti.
helyes motorroz irigykedem!nekem meg 156 nap
A 10 evvel oregebb tesoja itt van a garazsomban..
Meg is hajtom jovo heten, akorra megint kapok kamerat kolcson...
2013 Tm szep kezd feheredni
Szia!

hat ha matematikailag ken megmondanom, akkor kb egy 175 cm3-es, 2T masinahoz hasonlitanam...gyakorlatilag meg nem igaz, mert endurozasnal, pl egy sirato elott fenyevekkel van elorebb, mint egy 250 2T...marmint nyomatekban.
haver a 250-es RM-jevel esett-kelt mogottem, mert nem volt nyomateka..viszont egy krosszpalyan meg megenne az ovevel...szoval relativ.
Sokkal kevesbe faraszt, nagyon jol jon a nyomateke, nekem ez a lenyeg...en mar csak igy, papasan nyomom..
Szia Andris
Nem nevettem (na jó csak kicsit)
Ez a 250 4t erőben hol van? 125 2t és 250 2t között?
Nem baj, hogy lassan csak menjen!
Az a baj, hogy minnel oregebbek vagyunk, ez annal nehezebben megy...marmint a felepules..
Az a jobbik eset ha "csak" véraláfutás lett! Az hamarabb elmúlik, felszívódik!
Nekem 09-ben volt és jól rácsesztem, mert 1 hét várakozás a műtétig, sebgyógyulás miatt, aztán csavaros-drótok 7 hétig majd 2 hónap gyógytorna mire rendesen beindult a kezem és hálisten tökéletes lett! (ja és munkahely ugrott)
Ha van rajtam rendes cumó akkor is elszakadt volna minden, de a sok sérülést, sebet meg úsztam volna!

Addig jó amíg nem maradandóak a többiből felépülünk!
Szia Albert!

Nem serultem, meg, csak mivel oldalt pont nincs semmilyen protektor, nem vedett semmi..

Nem mentem gyorsan ugyan (kettesben), de pont ilyen fel oklomnyi murvara,kovekre estem ra.
Nem hittem el, de meg a t**om is veralafutasos volt!

Latszik sajna a rongenen hogy jol odacsaptad magad...ez a baj, ha protektor lett volna rajtad se biztos hogy segit, mert a valladra iranyulo, oldal iranyu utest egyik sem nyeli el...
Remélem nem sérültél meg!
Így szabtam le a vállam polóba-ingbe-látószemüvegbe az aszfalton csináltam meg ugyanezt csak én az első fékkel lőttem bele magam pofára a betonba! (életembe másodszor ültem fel motorra cucc nélkül és a Murphy dolgozott)

A képen nem látszik csak aki ért a röntgen képekhez. de az a kulcs csont nagyon hegyesen kiállt!

Jobbulást!
Na, gyorsan feldobtam Youtube-ra...nevessetek! (en nem nevettem)

http://youtu.be/LZrWwsQwchA