Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de jo ora
Gyere, adok alad egy motort!
Kabbe
Nagyon motor elvonási tüneteim vannak....
Nem szopni akarok!
Gyere te is, jo lenne!
Gyere cicus, este egy satorba rakunk GD-vel!
ÓÓÓ franciázni én is szeretek
az tutti...
Mondom, nem hinnem hogy elerhetetlen osszegbe kerulne... Es eletre valo elmeny lenne..
Erre még lehet hogy én is hajlandó volnék összemekkelni egy enduro kerékszettet a romomba...
Igazabol szerintem nem is kerulne olyan elerhetetlen osszegbe..
Le kell vinni a motorokat Gibraltalig, onnan meg tovabb, motorral. Igy a komp is olcsobb lenne. Ha meg tobben mennenk, az auto benzinkoltsege is eloszlana.. Vegulis "csak" spanyolorszagig kellene elmenni, onnan meg motorral. Spanyol es Marokko is olcso hely... Marokko civilizalt, nincsenek haboruk, megis van minden: sziklak, hegyek, szerpentinek, igazi sivatag dunekkel, oazisok.. En meg nyomom a franciat, nagy baj nem lehet.. Es a vizum sem olyan bonyolult oda.
Én meg hoznám a babot.... Egyszer egy ilyen túlélő túrára beneveznék én is...
Rendben, szavadon foglak, jossz velem!
egyel so kbabot az tavol tartja a lovoldozosoket gaz felho engem nem kihagyni turabo ljovore marroko eszunk sult baranyt az a tradicio de viszunk babot is :)


Ha meglesz, ebben az evben csinalok par Irorszag turat...jovoe meg irany Marokko...csak nem lonek le...
igazsag szerint Magyarotszag olyan mint egy kis sziget: korulotte az osszes orszagban konnyebb...
csak azzert veheted meg hogy megorizd nekem
Ja, hogy az ott már Európa...
Namsokara kuldom neki az elso reszletet.
Megneztem, az itteni beregisztralas osszes koltsege kokemeny 90 euro lesz es meg aznap megvan...muszaki nincs, eredetvizsga nincs, atiratasi dij nincs, VAM-hoz nem kell menni...
Ugy nez ki, osszejon a 640-es Adventure
Én mennék...kezd elegem lenni a 38 fokból...