Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Bocs, szombaton mar nem volt idom megvagno a filmet, de kedden a melohelyrol felpaszirozom oket a juhtubra...csak hat 5Gb film..
Ma is voltunk motorozni, nagyon jo volt, elveztuk...
A specifikus dolgok Parilla egyebkent ahol a legolcsobb
Madmantm:Nekem 2-éve van meg de én is sokat költöttem már rá.Megvettem utána rögtön fellazultak a hengerfej csavarok és kibujt a gumigyűrő és tolhattam haza.Megtudnád mondani hogy te honnan rendelsz a tm-hez alkatrészt.
És ha kérem, akkor a gyikomon is alkalmazz a mesterséges lélegeztetést?
Andris youtube cim?
johet!
Nem, nem!
Ha elajulsz elotte az utcan, koteles mesterseges legzest alkalmazni!
Mondjuk egyik-másik rendőrcsajt akit itthon látni az utcán, hát...szívesen kipróbálnám én is
csak gyík vagyok olyasmit csinálni amiért jól megbüntethetne
Le, vazzze..
kössz a tippet nem lazák.
Lebuktál wazze
Holnap reggel melohelyen feldobom a youtube-ra!
Ja, ha csak csapagy, az olcson meguszod..
Azert a kulloket is nezd meg, mert ha lelazulnak, kiverik a felnit es az mar dragabb mulatsag lesz...
Egyebkent meg csak az hibazik, aki motorozik is... A sok fotelcrossos tehet egy szivesseget...
látni akarom
update már működik.

Tegnap én is estem egy tempós ugró ( 4 nyél) után van egy durva kanyar (kicsi a féktáv) kicsit sok volt a tempó és belenyultam jobban mint kellett volna az első fékbe eldobta az elejét én meg kiegyenesítettem a kanyart nem lett volna semmi baj ha nincs mandineresre csinálva és nincs ott az a kökényes....
kerék off: a végén gyakoroltunk egy ugratót de mindig a leérkező csúcsára érkeztem hátsó kerékkel kevés oda a 125ccm aztán olyan 20 ugrás után csapágyas lett a kerék.
Szia Andris. Tegnap voltam egy pályán ami tele van lyukas ugratóval aztán nem nagyon mertem bevállalni mindegyiket. A helyi erő leiskolázott. (van olyan ugrató ahol kb 20 méter van az elugró és az érkező között és egy hármas sorozat közepe ez nincs hibázásra lehetőség én pedig még nem vagyok túl jó)
Nem mondtad, mi tortent...

En szeretnem ha mar elvinnek a 300-as TM-et, mert csak itt all a nyakamon..

A 250f TM-el jot szoktunk huncutkodni, bar most ugy ldobott hogy kek-zold az oldalam...

Haver hozzamvagta kolcsonbe a GO-PRO-jat, pont rajta van az ominozus perec...
Köszönöm. Nekem 1,5 éve van meg sokat költöttem már rá az előző gazda hibájából. De nagyon szeretem és nagyon hálás kis jószág.
Madmantm: Szép a tm-ed jó kis motorok ezek a tm-ek.Nekem nem régóta van a tm de meg vagyok vele elégedve.
Meselj...
+hátsó kerék off
Tegnapi nap tanulsága kevés vagyok de nagyon
Tegnap kint voltam egy kicsit motorozni...