Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

, helyes Sved cimemre kuld
Most jobb mert csak 14 fok van es omlik az eso...

A jo hir hogy atutaltam a penzt a KTM-re, most szervezem a kiszallitast..
jo utat ha latsz capat kuld hozzam
16 waaaaaa de jo mar honapo otta csak furdo nadragba jarok varosba ma is tenger csak baszot masnapos vagyok
FENYKEPEZZZZZZZZZZZ!
Jo utat, jo nyaralast!
16 fok? az nem semmi.. Itthon min 40 van....most indulunk pár perc és irány KORFU
Hozzam is johetsz Kornel, megyunk a tengerparta! Te furdogatyaban en meg neopremben....16 fok van...
ha jol tudom, ez egy long ride kivitel, nagyobb tankkal es ulessel...Gasgas es Sherco is csinal ilyeneket...
En is gondolkozom egy trialon, de komolyan...
irany a tenger all day ki jon ?
Én ilyen motort vennék legszívesebben.. Ez nagyon bejön ezzel az üléssel..
48 ora es motorozok...
Jol van Dani, ha mar csak a felesegem erdekel, itt van egy masik kep...
48 ora es repulok

A képeket elnézve arra a következtetésre jutottam, hogy nagyon tudhatsz valamit, ha egy ilyen csinos csaj hozzád ment feleségül...mert hogy nem a szépségedért szeret, az biztos
yeee egyben csaladal meg nem is latalak
nekem is van csaladom egy szep sarkany tetkom
Ne is mondd, 5 evig eltem Korzikan, 1 evet Cannes-ban...eljottem onnan ugyan, de valami ott maradt belolem...
Most nyaron, amikor lementunk ujra Korzikara en szo szerint beleszerettem abba a szigetbe...regebben nem nyitottam ki a szemem, amikor katona voltam...akkor minden, mindegy volt..de most hogy kirandultunk ott, senki nem ordibalt es nem osztott parancsokat, teljesen mas volt!
Egyszer mentem a motorjával, azóta sem ültem rá.... igazából nem akarom hogy nálam legyen valami baja..... Képek lesznek mindig készül 5-6 ezer.... A dél Francia országot meg ne is említsd nekem ,mert megöl az irigység... ... Imádom a mediterrán országokat a házakat a tájat az embereket a levegőt..............
Jo neked, irigyellek! Mar nagyon elegem van az esobol.
Valoszinuleg 1-2 even belul lekoltozom a csaladdal del-franciaorszagba, csak hat nem olcsok a hazak/lakasok arrafele...
Csinalj sok kepet majd hogy fajdithasd a szivunket!
Motor nelkul tenyleg szar, en majd' 3 evet vartam ra anno hogy meg tudjam csinaltatni a motoromat...
Mi van Csabi CR-jevel, hogy muzsikal a gep?
Miota eladta a TM-et, ide sem dugja az orrat..
Én is itt vagyok , csak csendes üzemmódban.... Figyelek lesek, nézem a fejeket írom a neveket, aztán jelentek...... Motor nélkül szar az élet. .. Pénteken meglátogatom kedvenc szigetemet Korfut . Erre vártam egész évben.....