Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok . van egy komplett tm hátsókerekem excel felnis ! talon agyal ! lánckerékel féktárcsával ha valakit érdekelne! viszont csere is érdekelne yz 250. 2002évjáratu hátsókerékre.
Köszi a választ!
Szia!
Bocsi hogy ilyen későn reagáltam(ritkán nézek be),de remélem tudok valamennyit segíteni.
Nekem ugyan nem 250-esem van,de valamelyest körbejártam a témát,mert tervbe volt véve hogy megveszem azt ami neked is van most.
A 250-es mx modelljük ha jól rémlik 92 körül jelent meg,a tervezőgárda pedig kislányos zavarában,inkább egy nagyon bevált motorblokkot vett alapul a saját a gépükhöz,az akkori CR 250-ét,tehát ebből a szempontból nem lőttél mellé. Viszont nem egyezik meg 100%-ban a kettő.
Én azt mondom hasonlítsd össze a gyári dugóméreteket,ha van rá módod,lehet hogy passzolni fognak. Mivel elvileg a 250-es a 90-es években végig különösebb motorikus változtatás nélkül volt gyártva.
, ,,
Boldog Kornél-napot
szivesen
Nagyon köszönöm a gyors választ
Szia. Az enyémbe 0,6 liter kell. Gyertya pedig NGK BR9EG.
Sziasztok
Kettő kérdéssel fordulnék hozzátok mert nem találok leírást a problémámra. Tm 1991 125-ről lenne szó.Az egyik kérdésem, hogy mennyi olaj kell a váltóba mert pár deci után megjelenik az ellenőrző lyuknál. De nagyon keveslem a mennyiséget amit be vesz.A másik kérdésem az lenne, hogy milyen gyertya kell bele.
Köszönöm.
Mivel a power röpsulyos módon működik igy variálni ha tudsz is max a golyók sulyával tudnál, de ugyanolyan átmérőben nem tudom miből tennél bele könnyebbet ami nem kopik! Szerintem szokj hozzá! 7-8000 fordulatra szokták állitani gyárilag. Esetleg nézd meg a henger oldalánál ahol a pálca feljön a hajtástól az szokott menetes lenni, de azon nem tudom mit állitasz, szerintem semmit!
Hy
Egy 1998-as TM 125 tulaja lettem,tudtok segíteni abban,hogy variálható-e a power nyitás.Nagyon későn nyit (nekem),szeretném vagy 2000-el lejjebb tenni a nyitáshatárt.

Hali. Lenne egy olyan kérdésem hogy tm 250 kétütemű a motorom és azt olvastam, hogy a 95-96-os honda cr 250 dugattyú jó bele! Igaz lehet ez? Hátha valaki tudja!
Akkor ha már nem bírsz velük, nyugodtan küldjed őket hozzám
ha le megyek a gymbe csak ilyenek vannak csak szebbek
Ismered őket?
van egy komplett moto tm 250 hátsó kerekem eladó TALON AGYAL! HA VALAKIT ÉRDEKELNE. FÉKTÁRCSÁSTOL ÉS LÁNCKEREKESTÓL! MINDKETTÖ JÓ ÁLLAPOTBAN VAN !
Hali srácok! Volna egy olyan kérdésem, hogy van egy Tm racing 250 cross gépem és mikor mentem vele tökéletesen működött aztán szét lett szedve darabjaira, mert rendbe szeretném rakni. A blokkról csak a henger lett lehuzva, hogy tudjam hányadán állnak a dolgok, kapott uj szimeringeket és uj hajtóműolajat. Most már össze van rakva és a váltókart csak 1-be és üresbe tudom huzni, felfelé 2-be már nem akad be, hiába forgattam meg a tengelyeket. Kérdésem az lenne, hogy ez normális e igy terheletlenül, vagy létezik az hogy elromlott? Mégegyszer irom, hogy előtte mind az 5 fokozat tökéletes volt és nem lett hozzányulva!
Tudod, van aki szereti ha büdös egy kicsit...








Én mondjuk pont nem
gorcsei...
Mikor szarajevoban voltunk a sereggel, osszeraktak minket egy rogtonzott bazison (Mostar-i repter volt atalakitva) az amcsikkal, nemetekkel, spanyolokkal - meg a francia regularisokkal.
Volt ott egy francia katona csaj, nagyon buszke, nagyon kemeny, nagyon nagy pofaju...hogy a nok ugyanolyan kemenyek, jobban is birjak, stb...miert is ne?
Aztan 2 nap mulva behoztak a tereprol, nem birt labra allni, akkora menstruacios gorcsi voltak...

No comment...