Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek sokat kérek a motoromért?
motoromat csak nekem
yo estet urak m ia helyzet ? meg 34 nap es vege
Valtsag itt nincs, de sajnos idom se, motorozni.
Azert megmarad a KTM...
Fiatalítás kérem, fiatalítás... vagy csak a váltcsság az oka...
Mi ez a nagy kiárusítás?
Szep allapotban van!
Vagy nagyon vigyaztal ra, vagy szepen rendberaktad.. Vagy is-is!

En is osszepakolom az enyemet aztan mar adom is el...
Sziasztok! Lenne egy eladó 98-as TM mx 125öm, esetleg ha valakit érdekel email: luczo.b@freemail.hu
ja, és elnézést kérek a hirdetésért

Nem, csak hulyeskedtem. Egyreszt annyi melom van a garazsban hogy nincs idom semmi masra, masreszt nemreg adtam el az ugyanilyen 300-asomat ( az ennel tuti hogy vadabb volt, mert cross dugo volt benne), ugyhogy pontosan tudom mire szamithatnek.
Meg gondolkozom hogy megtartsam-e a gasgas SM-et vagy eladjam?
tenyleg le teszteled ?
Annál azért tudott volna a DR is gyorsabban menni...néha majdnem leszálltam az EXC-ről, mert aszittem állunk
de azzert ktm 250 es a 2 db dr 250 kozot igen nagy kulonbseg :P akkor meg teny 2 t vad allat
Az én 250-esem is enduro volt amit próbált és utána annyit tudott nyilatkozni, hogy nem is érti, én hogyan tudok vele lassan (=az ő tempójukban) menni...
Erős , persze , de azért nem krossz , sokkal barátságosabban adja le a teljesítményét , jó nyomatékos , fasza motor - már csak az önindító hiányzik .
Oo, ez itt van a mi megyenkben.. Na. Penteken ki is probalom..
Mi a gyikomnak neked egy ilyen? De komolyan...mentél anno az én 250-esemmel, ez meg még egy kicsit olyanabb...húzol neki egy kövér gázt, letépi a fejedet azt a nyakadba szarik...
Uraim vesezuk ki ezt amotort varom ertekes infoat ellore is koszonom
http://www.donedeal.ie/for-sal...
Ez elégé könnyen ment... van egy eladó mx 450... Már csak az enyémet kéne eladni...
Először nekem is ilyen volt a kuplungom... elindulásnál otthagytam a fogsoromat... de hát a szerelők csodára képesek... azóta semmi baja hogy mit csinált vele ne kérdezd nem tudom!
Na ja , hogy olajos , nem is arra gondoltam , hogy könnyű - e? Mikor először mentem hegyet mászni , akkor jöttem rá , hogy nem lehet csúsztatni - vagy fog vagy nem , nincs átmenet . Próbálj meg elindulni vele fölfelé , akkor majd kiderül . Igazából szeretném egyszer összehasonlítani egy másikkal , hogy az jobb - e vagy ugyan ilyen . Akkor nem keresem tovább a baját. A ktm olajos kuplungja sokkal adagolhatóbb , az olyan mint a bowdenes .
Igazából eddig semmi baja nemvolt... megvétel után rendbe rakattam és azóta is megy szépen... Olajos kuplung milyen szted?