Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hány év után lehet írnek lenni?
Akkor Igy kell használni,lehet meg muttam.
Ja de az még sajna odébb van.
Helló !
Megneztem őket , de nincsenek megégve se vetemedve - lehet hogy a kopó felület anyaga szar.Visszaraktam az eredeti AJP kuplung munkahengert és lelégtelenítettem új olajjal , most kicsit jobb lett , de még mindíg nem az igazi. És hát lassan kellene menni mászkára.
Halló Szid ! A lamelákat meg nézzted már? Térdgép jó lett?
Én A-Z ig szét szedtem ,és amit kellet kicseréltem a Gas Gas on. Várom a jó idöt
Sziasztok!
Andris főleg tőled kérdezném , de mindenkitől , akinek van Tm - es tapasztalata. A Te motorodon milyen a hidrós kuplung? Én már jó ideje bajlódom vele és nem tudom megcsinálni , hogy jól érezhető és adagolható legyen. Egy ponton fog és nem lehet csúsztatni se belekuplungolni ; vagy fog vagy nem . Nagyon rossz vele elindulni lejtőn felfelé , és fárasztó is . Olyan mint egy ON/OFF kapcsoló.
yeee fel elet a csapat ,
Nem, valtoztak a tervek... Megkerem ebben az evben az Ir allampolgarsagot, mert azzal konnyebb letelepedni es megyunk Ausztraliaba vagy Kanadaba... De inkabb a kenguruk foldje, ott melegebb van..
2001 es 2004.

Persze, a nevem alapjan megtalalsz a facebook-on is, szivesen meselek!
Jut eszembe: amit anno említettél hogy ha esetleg költöztök csigaevőékhez és már nem az almából fogod kiharapni a falatot...na szóval olyasmi meló ügyében esetleg van valami fejlemény?
Értem. Hanyas évjáratok ? Vagy valahol tudnánk kicsit beszélni ? facebook mondjuk ?
XD
Nagyon ravasz!
Nekem 2 is volt, a 300-ast most atam el, a 250f-et meg most rakom rendbe..
Értem! Köszönöm szépen, egyébként a motor az enyém.. de kíváncsi voltam a véleményre
Ja:
Mivel europa szerte nem nagyon ismert tipus ( mondjuk en imadom oket), nagyon olcson hozzajuk lehet jutni, viszont eladni nagyon nehez...
Szia!
Mindenkeppen, bar ezeket nalunk 150-180.000 Ft-ert adjak.
Jo kis gepek, de nezd at rendesen, mert a 25-osoket hamar szetkuldik ( dugo,henger,stb)
Egyebkent jol fel vannak szerelve!
Sziasztok! Egy pillantást megér a gép ? http://www.kepesmotor.hu/tm-kr...
Dakar orulet
Ezek szerint le voltam maradva
Hétfőn megyek hozzá, Csepelen vannak, az új száma 30 626negyvenhét06
Úgy tudom hogy külföldön dolgozik, már amikor az EXC ülését huzattam át (3 éve asszem), akkor sem találkoztam vele a műhely(é)ben
Csepeli kárpitos Tuza Dani számát egy vadidegen veszi fel. Nincs frissebb elérhetőséged véletlen? 70 405 93 58 már nem jó :(
Bódogabbat magába is...
BUÉK emberek BUÉK....
Ez ugyanaz a sztori, mikor 2 helikopterrel mentek, az egyik tévedésből a kerítésen kívül szállt le, a másik bent az udvaron beleakadt a vezetékekbe, felborult és kigyulladt? Majd a kintiek 20 perc alatt valahogy bejutottak segíteni a többieknek, ezalatt az alagútrendszeren a röhögéstől félholt Ladenék elpakolták a kincsek felét? Mert én ezt a vátozatot olvastam.
Amúgy most olvasom, bár a fordítás helyenként tényleg elég béna, a könyv maga nagyon tetszik