Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Narancs sziiiiiip.
Ha r1 re gondolsz akkor 2007es volt és igen piros
A képek nem adják vissza a színt :) Élőben az enyém is bizonyos szögből sárgás :D
Ja nem na.
Na,bár narancs.
Tiéd a 2009 Piros példány? :)
2014 ben felrakott 2008 as ZX10r most ugyanannyiba kerül 3 évre rá.... 2008-2009-es 1000cm3 motorok 2.000.000 az átlag indulóár. Csodálkozni én sem csodálkozom annyira.... :( Küldöldön van 1-2 kint élő barátom. Az sem kizárt hogy kerestetek velük valamit. PL RN22 R1 Yamaha ottkint sokkal olcsóbb
Most vittem le.
Kb mint 4-5 éve. Bar nem is csodálkozóm rajta.
Valószínűleg ebben az évben már semmit. Gyűjtögetés és várok 1 jó vételre. Nagyon fent vannak a motorárak jelenleg.
És ha eldobod ezt is mint k2 akkor mint csinálsz?
Yamaha az nem enyem úgyhogy nem mindenki.
Mondjuk nemigen látom a spórolást azzal hogy egy rendszámos motor lesz pályára és utcára.
Gumit meg kell venni mindtkét célra.Ha a modern utcait dobod el az tuti fájni fog.
És ha egy gép van mindenre nem úgy megy az ember.Vagyis kevés az aki egy pályanapon az utcai gépével mindenmindegy alapon vágtat.
A vegyél egy 600-ast pályára sztori megvolt :) K2 600 at úgy dobtam el Euroringen hogy elszálltam mint a győzelmizászló. 2 motor fenntartása úgy hogy mind a kettő mindenből a legjobbat kapja nekem nem megy :( Valahol kompromisszumot kell kötni. Vagy az utcai nem kap meg minden jót vagy a pályagép. Pályagumi szettet vásárolni pl még 1 motorra ugye mindenkinek megterheli a pénztárcáját. Érdekes módon miután eladtam és nagy nehezen felmerészkedtem a Triplával megint pályanapra olyan faszán ment ahogy a gixxer soha. És a Zolinak is kicsit igaza van :) A társaságomban sok az ezres. Nagyon sok.... Csapatásban partner ugye a Tripla de az erőfölény nagyon érződik :)
Amúgy ha már mindenki egy kis promo.

https://www.hasznaltauto.hu/motor/triumph/triumph_street_triple-11757658
azt nem lehet kinyirni csak olaj es viz nelkül
Nekem mondod.
Már van egy F3-as 600-asom.Még molyolok a szezonban utcán utána valahogy pályásítom.Már ha addig nem nyírom ki.
igen keves, de kuton megvarnak

de ha a geped eldobod akkor csak a bringa marad vagy a futas de en ilyet vennek
https://www.kepesmotor.hu/yama...
Azért az is számít szerintem hogy kivel csapatsz az utcán.Ha ezres sportolók a csapat tagok és még húzzák is kevés a kistripla.
szerintem vagyel csak palyara 1 jo 600as gepet.nista biztositas stb.de ha az utcait eldobod akor semmid nem marad,se palyara se utcara.en is azt akartam anno csinalni volt is nallam sopronban 1 palyamotor cbr600as de a srac nem akarta felvenni a telefont.senkit nem hivok 5x hogy hadd fizessek.
a masik hogy a 600as a palyakra boven eleg oda nem kell 1000es.

de ha igazan palyazni akarsz ahol nem extrem a költseg ,nem kell 1 hetvegere 1 szett gumi,70-90eft a hungaroring sem olcso,akkor vegyel ilyet.
es a sumo hatalmas buli,garantalom 10 perc alatt jobban leizzadsz mint 2ora sportmotorral
Aham,a teljes paletta ami fenn van beragadt.honapik óta.
Nálam eddig kósza érdeklődő sincs,mióta lejjebb vittem legalább megnéztem a hirdetést.
Azonkívül az ezres sport tulajok tuti tulekednek egy ritka európai közepes csupaszert.
HaHu-n is fent van :) Igen 1000-es kategória a cél mivel szeretnék jobban ráállni a pályamotorozásra. 2 motort fenttartani nem tudok így 1-el kell mindent megoldani :) Volt fent egy 2011 Daytona nagyon jó áron de azt elvitték így jött az 1000 ötlete :D
Hasznaltautora is tedd fel.1000es sportmotorra csere? Nahát
Nem sok jelentkező lehet.
Srácok megtennétek hogy megosztjátok ezt a hirdetésem? :) Eladósorba került a Triumph mivel megváltozott a felhasználási terület :)