Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uhhh... Sajnálom. Idén már akkor nem nagyon kell tekerned bele a kilométereket :/
A pénzre.
Köszi de csak a buzgóságom jeleként szolgált hogy szóljatok Pest nekem sajna messze van pedig a Kakucsra egyszer elakarok menni majd.

Zoli még mindig vársz a 765-re?
Most szombaton lehet lesz valami itt Pest környékén ha érdekel.
Még reménykedek de elég nyomorult a helyzet.
Ejj srácok ismét igen nagy a lappangás ami sajnos csak még jobban mutatja hogy lassan vége a szezonnak.
Elkezdtetek már téliesíteni vagy valahol még van motorozós idő? Szóljatok, mert akkor megyek :D
Jó képek!
Nyóccas forever!
Nekem 600 RR-é van super!
Hát igen az úszkálós féknyereg azért nem egy radiális de ahhoz meg másik villa is kell az a baj. Azért gondoltam első körben főfékmunkahenger cserére aztán remélni a javulást. De szerintem annyira nem rossz a fék rajt amúgy de olyan nincs hogy túl jó
Alul van a gáz.Az az őskori féknyereg nem acélos.Hiába küldöd meg jobbal.
Sima egerészéskor nem rossz egy jó fékbetéttel.
De nem vele megyünk hungaroringre a nagyok közé.
Igen, radialis Nissin, mint a GSXR-eken, viszont ez még az elozo tulaj muve; igy sajnos nem tudom megmondani, mennyivel jobb, (ha jobb,) mint a gyari... :(
A brembo asszem 16-os avval a daytona fék olyat harapott hogy néha megijedtem.
Mondjuk az otthoni "maradék" gsxr lábtartóból kiindulva könnyen lehet arra való Nissin radiális de azért érdekel, mert idén nem cseréltem le a munkahengert de még rajt a listán
Szerintem ez gsxr féle radiális.
De tévedés fenntartva.
És szerintem a yamaha R1-R6 féle brembo harapósabb.
Dnor milyen fékmunkahengert raktál a Streetedre? Most szúrtam ki a képen
Tapasztalatok?
Gyári igen de a Michelin gyáré
180as a 05-10 es ,a 16os az 190es,pontosan én sem tudom mikor tértek a 190re,talán Zoli tudja vagy a gugli
koszi, - ugyan nem makulatlan, de legalabb nem is feltem annyira :)
igen, k6-k7 600/750
Jól néz ki amúgy a vasad ;) Melyik évjáratú gixer lábtartót raktad fel? K6-K7?
Hát végülis mindegy,már nincs nálam a narancs.
Valahol megvan még egy kopott jobbos hátsó lábtartó.
Az 13-as Street lábtartójának totál más a felfogatása és azért nem megy fel rá. A gixeré jó csak a furattávot kell minimálissal növelni de azt cnc-n én megoldom szépen. Meg Zoli én is beérem azzal hogy ha a lábtartóm karcol néha, nem kell nekem hogy tankig menjen
Én mindenre készülök.
A gbracing deklivedok drágábbak de könnyebb cserélni mint a karbon sziloplasztal ragasztottat.
Azzal szenvedtem mire lejött.
...az enyem nem szokott csuszni az oldalan...
Jó a játék,de egy RX vagy 13 utáni lábtartó autentikusabb.
Amúgy meg az utaslabtartonak fontos baleset karmegelozesi feladata van.
Azon támaszkodik csuszaskor.A gixxere szerintem összecsuklik.