Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igyekszem kerulni a varost es az autopalyat amennyire lehet.
220-230 at sikerült már nekem is de akkor sok volt a főút és nem város
5,5-6 kozott mertem eddig.Ez kb 220-270km.A fogyasztasmero egy beszari pöcs,koran hozza rad a frászt.Mondjuk nem elkepzelhetetlen a 300 km,de ahhoz baromi fegyelmezett gazkezeles kell.
Az autopalya az offlimit.
Mennyi a valóság Zoli?
Speed re 344km én meg örülök ha 200at elmegyek
Az a hatótáv kamu vagy, 30-al mentek.
Kikapott a speedy. Mert 24kg nehezebb, mert drágább, fogyasztás érdekes azonos és másik negatívum hogy nagyobb a tankja ezért is a többlett súly. És szerintem elirtak de a streetyt 37xkm ható
Távolságot mérték.
Venni is lehet! Van pár hódolom, aki haragszik rám mert nem viszonzom az érzéseit!
lemaradt
Úgysem veszünk tőle semmit
Azt azért vegyétek figyelembe hogy elég kamu PÁVA egy ember ez a dingdong/clam.Sanszos hogy fele se igaz amit mond.
Nekem szerencsére az is jó a fejemre.
Shoei nem jó a fejemre
Volt piros is de mivel a régi Mamola és Haga is piros a moci meg fehér ezért döntöttem a fehér mellett
Nálam az Arai és a Shoei a nyerő. Sokaknak nem tetszik az Arai formája, pedig az egyik legkirályabb, szerintem. Ennél az újnál pedig már a plexi csere sem egy rémálom.
Szerintem is, csak a színe nem tetszik.
Szép darab!
225 az jó ár mondhatni
Nem lehet olcsón megúszni.... Sajna.ill akkor ha kimesz Japánba akkor igen . EBay de nem titok. Maga a bukó rendes áron {értsd 50%) azt meg posta vám áfa,spórol valamit az ember de nem sokat, én többre számoltam többen bizakodtam. Választás.. én csak ilyet használok számszerűen ez a 6ik . De ebből 3 már nyugdíjas. Az ez előtti meg 2010ben vettem.
Az egyik legjobb választás! Én is ilyet akarok venni, de honnan vetted és ha nem titok mennyiért? Ide modellek olyan 270 körül mozognak, a legolcsóbb hely ahol találtam ott is 225.
Tessék
Te jó Isten Aranyosak Sisakról látunk képet?
Ma megjott a bukó is. De vicces a japán nyelvű használati. Főként hogy viccesre fogják
Tegnap megjött a 2 plexi huuuurááá
Akkor jól gondoltam,de én sem tudhatók mindent