Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy meg a gumirol volt szó legalábbis részemről, nem minden gumit lehet a széléig lerakni hacsak nem vagy freak, legalábbis nem közúton
Mivel nem ismerem ezért nekem 8
Fraszt,clam a troll,nem apa,skizo.
Ja az más de nem tartozik ide
Nem,hanem az elert kanyar sebesseg sem indokolja,tisztan latszik hogy a terd szikraztatasa a cel.Es igy az eletben nem tudsz korrigalni.
Szépen jellemezted magad!
Az ipse egy meleg aktivista,jobb ha tudod.Es maganszorgalombol kobanyan hajlektalanokat szop le fantomkent.
Vigyazz vele.Troll.
Mákos az 500-on nem igen ülne így, valószínűleg párszor nagyot esne vele.
Apa vagyok!
De te kiülésről beszéltél! És ez továbbra is inkább klasszikus stílus, nem a kiülök a picsába típus.
Nekem pont nincs majrém! ja ls tisztelettel beszél az apád lehetnék!
Evolution gp
Kivéve ha freak vagy
Es miért? 0mert a ballos kanyarba átlog a fejed a felezőn az meg nem jo
Az bizony van
El is hullik sürün mert nem adja ki
. .
Amugy meg ez mi ha nem testsúly áthelyezéz ? Ratyimoccantyús, arról volt szó hogy nem helyes ha lapon fordulva tök egyenesen ülsz a motoron...
De neked azért van majréd mert balfasz vagy
Akkor megint eljutottunk oda, hogy akinek van majréja az a májer! Köszönöm, ezt mondom már mióta!
Nézd meg Rea stílusát! Tipikusan nem az a kifekvős és alázza a mezőnyt! Bitter pedig utcán ment, nem is rosszul és nem lógatta magát, sőt egyik ManTT-s sem ül ki úgy, mint MM! Szóval utcán ezt hülyeség megmagyaráznod, hogy jó!
A köridők javultak, de motorok is kezelhetőbbek lettek. Doohan a 500cc 2T ülte így meg, elég jól!
Ez igaz, de van egy határ azért na
Ja,utcan,tuti nrm indokolt a markez fele kanyarteknika.