Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Utcai keretek közt akart lenni
Egyébként van érteleme a sulypont áthelxezésnek utva keretek közt is. Vizes, csuszos uton dölés szöget lehet sporolni, ezáltal nagyobb tapadást és kisebb oldalirányu eröt elérni.
Pont ez a lényege. Kimatekolták azt a gyárban.
Az a koptató kb 1 centis,Felesleges basztatni.
Így pont szeretem, hogy kezdi kicsit megemelni a lábam ahogy hajlana fel a lábtartó és egyből tudom, hogy na itt a foglalkozás elérte a célját és ne tovább
Az összes GP menő egy vézna 13 éves gyerek mérete.
Mé bántód szegény makit(93)
Vsak Bitti pont ez volt a hátránya hogy magas és az átlagmotoroshoz képeset túlsúlyos ,így érthető is hogy nem lóg le a mocirol
Komolyra fordítva a szót Bitter Sanyi a képen is látszik hogy szép szál legény volt,ahol Levinek van hely feküdgetni oldalt neki esélye sincs.
Tehát ahogy olvastam nincs egyetemes mindenkinek mindenre jó sítlus,sőt ahogy olvastam a helyzet ahogy adja még váltogatják is az okosok mikor hogy jobb.
Káposztával vagy tejföllel ?
A koptatót én mondjuk kitekerném, mert felfektetheti motort, ha úgy van.
Szerintem sincs vele baj, Bitter Sanyi egyszer valahol mesélt erről, de nem találom. Viszont ez a kép többet mond minden szónál! Ennyit az okosokról!
Igen! Egy Majkától jobb!
Örülök, hogy az esésemmel így belendítettem a fórumot Amúgy tudom, hogy nem ülök rajt valami versenyzőssen de nem is készűlök annak szóval nekem ez így megfelel, majrécsíkom nincs amit szégyelni kellene és a lábtartó koptatókat is tudom használni ha olyan az út. Apróbb megcsúszásokat meg szoktam tudni kezelni így is, esés nélkül. Most számomra is érthetetlen volt olyan hirtelen kihúzták alólam a talajt, minden előjel nélkül. Először azt hittem a hátulja ment el de a gumin látszott hogy az eleje volt a ludas. Kicsit túlhajszoltam és ennyi. Utcára meg baromságnak tartom én is a motor mellé lefekvést...
Ba meg de nagy sz@r ez a zene ,és ezt emberek hallgatják vagy veszik,????te jó ég
És mindkét motoron ugyanolyan gumi?
Maradnak meg teljesitettlen àlmok
Nagyon rajta vagy ezen a témán, nagyon promótálni akarod magad! De már megvolt a TV2 ettől feljebb nem jutsz!
Mert balfasz vagy!
Én ezt akkor vettem észre amikor előttem egy fz6-os haver szikráztatta a lábtartóját én meg estem rá, pedig nekem volt majrém, sírt is a szám hogy nem thdom eltűntetni.
Mehetnénk valamikor egy vagányat
Multkor megyunk egymas utan egy uailyen versyssel,kb labtarton mindketto,en hatul,lazan kihajoltam a tank melle,minimum 10 km/h-val nagyobb tempo uaolyan dolesszog mellett.
Persze ez csak jol belathato kanyarban mukodik utcan. A lenyeg,hogy a fizikat atbaszni nem lehet....
mi az a freak?
Addig ja,mig nem akar eroszakkal leszopni teged.