Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abba már a fáradt olaj van egyszer csak leadom majd benya kúton.
Az is jó! Illetve bele se menjünk az olajkérdésbe mert csak tumorherold lesz tőle mindenki...
A Motul-os flakonban?
Nekem is van mobilom.
Eléggé úgy látszik, mintha a gyártó megegyezett volna a Mobil-al...
Most nézem megint, a rész szintetikust is használhatónak ajánlja.
Ebbe is. De gondoltam a "maradék" 5100-es még mindig sokkal jobb mint az öreg elhasznált megégett, elnyírt olaj. 4-5ezer összejön vele idén remélhetőleg arra pont jó lesz. Következőre meg a 7100 full szint azt Afrika.
Oksa, csak kérdeztem
A Darázs csak rész szintetikusat írt...
A szuszka meg finnyás dög
Neki a piros olaj kell
Azt írja pont. Kiabált a friss olajért, mert volt üresben egy pici morgása a kuplungnak, ugye behúzott karral nem morgott.
Friss olajjal megszűnt a hang, szépen ki is emel már félúton indul a gép. Duksimnál már nagyon kint fogott, az nemsoká cserés lesz de az már nem az én dolgom.
Csak kérdezem, írja a biblia hogy full szintetikus is mehet bele?

Én most castrolozom ,motult csak a yamiba használtam
Ez volt itthon pont annyi, hogy max jel alatt van éppen. Legközelebb már 7100-kerül bele.
Milyet tettél bele és hányast?
Selymes lett a váltó az olajcserével.
Halvány dunsztom sincs,gondolom a kereskedés tudja ellenőrizni.
Én egy hónapot vártam míg ide került,de hogy friss vagy gyári raktári azt passz.
Zoli, ezt amúgy hogyan lehet pontosan megállapítani? Engem is érdekelne, hogy az enyém mikor készült.
Az a lom másodszor lett kivonva,szóval legalább 8 hónapja áll,nem merem megnézni mi van a karbikban.
Ha lesz visszahívás márpedig igen valószínű, betolod hozzájuk azt kapod majd vissza gariban javítva ennyi. Addig baszatod a hoddával.
Nagyon köszönöm,én meg elmentem ezt a linket.

https://www.ebay.com/itm/2017-...
Bakker most olvasom a gebaszt.
Majd imádkozunk érted és a szelepjeidért
remény hal megy utoljára 17 októberi a gépem.
Voltam imént olajcentrumba olajszűrőért, azt kérdeztem a légszűrő betétet. Mondom HFA 6505 kell túr a gépben mondja igen van 1napon belül 5ropi. Mondom kiváló!
Megnézhetem lehet megvan az az újság