Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez már túl csupasz. Az ülése meg majdnem olyan mint a felhajtott szinyóké.
Hy!
Sziasztok. Van itt vkinek 1050 tiger sportja?
Arra én is,ez az a tank ami sosem készül el ,
2 tank és 17 dekor opció ,de az is lehet hogy 27
Kíváncsian várom a végeredményt...
Ki vállalná be?
Kuldhettel volna tegnap koplalás volt nallam
Mindig csak a meló,azt most folytathatom
Daytona 955.i cuccok eladók...
Már iszok, végre alkohol tartalmút, letámasztottam a gépet.
Köcce!Te még mindig eszel?Vagy csak felcserélted a kép sorrendet a másik topicon?
Nektek is jó étvágyat.
Huhh,néha felbukkan ilyen.Túltárolt német példány volt.
Nyilván mert még nem találkoztál ilyennel, volt egy jómódú megrendelőm éveken át kb. 96' ban melóztam neki először és vagy 10 év múlva jött el először az egyik autójával (a beosztottai röhögtek rajta, hogy végre elővette) ami egy igen ritka Volvo sportkocsi volt és a 90-es évek elején vette itthon újonnan, mikor átvette esett az eső így traileren vitette haza és ha csak lehetőség volt esőre nem vette elő, no az az autó volt kb 12 éves mikor először láttam és volt benne 7000km. No meg van két vállalkozó volt kollégám akik majdnem egymással szemben laknak Sülysápon és mindkettőnek van motorja, az egyiknek azt hiszem egy VL1500 a másiknak egy Busája van, újonnan vették és csak a faluban veszik elő évente pár kanyarra és mindkét gépben 7000km körül van, az csoppit én buzerálgattam párszor mikor beragadt valami a portól.
Ha meg.valami ritka példány lenne ,limitált sorozat ,drágán mondjuk 35misitol akkor el hinnem ,
Magyarul nem valós a km
Huhh,anno gondolkoztam hogy meg kéne venni mert 16-ban volt fenn,csak külföldiként.Vakaróztam,vakaróztam asszem az üzenőfalra is felraktam,jól megszagértette az értő közönség.
Oszt elmúlt,valaki megvette,levizsgáztatta.ránéztem a JSZP-n.annyi látszik hogy első vizsgakor 17500 km volt benne.Utána 18-20 közt tolatott.Mert most tényleg 2000 körül van.
Ez nem jelenti hogy nem 2e van benne.
hanem hogy valaki értett hozzá és honosításra egy másik órával vihették hogy kicselezzék a 6000 km-ig új tehát újmotorra sok regadó szabályt.
Tudok olyan lehetőséget ahol ilyen gépek vannak autók is, nem 1 hanem több csak ritkán adják el őket és azt is bennfenteseknek, lehet, hogy onnan származó példány, de én semmin sem lepődök meg, egyszer egy nagyon kevés km-es géppel jött egy srác (20-30?) ami akkor lehetett 4-5 éves, kérdem ez hogy?........valami taxis vette magának, de nem motorozott hanem felvitte a panelba és a szobában nézegette évekig.
Ennek már utánakérdeztem itt a fórumon,és elvileg hihető.
Valami sokat állt példány és talán 2-3 éve vették meg.
De ha tollas a malac Háta attól meg nem páva
Komoly motoros
Ez komoly!
Szép a tolla a pávának.
Bizony színvonal elérte a Fb szintet
Arról meg nem beszélve hogy a sok motoros vsak divat manók
Sok mindent elhiszem de ezt. 2000km nem
Igen! Erősen "lácccik" a beírásodon!!