Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyém is jobban szereti ha kevesebb van benne, lehet illetve az a gyanúm hogy kicsi a tartály
nincs kombi, nincs nincs
Nyit. Ne kombinálj. A kiegyenlítőtartályból folyt vissza a túlfolyócsövén alul. fél fölé nem megy a vízhőfok. a venti is forog szépen.
Nyit rendesen a termosztát?
Vagy nem kaocsolna időben a venti?

Bár a Triumph-os kollégák hozzáértőbbek
Na ma megálltam hazafelé fagyizni azt pisilt a kicsikém. Le kellett szívni a hűtőfolyadékot a MIN szintre mert annyira megtelt a kiegyenlítőtartály, hogy bepisált.
Volt is pusmus a fagyizó terasza rogyásig...
Legjobb
Ja. Pirelli.
Furcsa kávé színe van
Jó áron szokott lenni ez is olajcentrumba. Én maradok a motulnál, megvagyok vele elégedve.
Jól trombitálhat!
Illik hozzá
A mostani olajkám,csak találtam azért fotot róla
Honda cb 1000es arrow kipuffogom van vadi új eladó ,
Akkor biztos vmi Pirelli van rajta vagy?
Kiváló!
Hasonló a véleményem az "őséről" a motorfékről nekem annyit, hogy nincs is. Csak rakom vissza a fokozatokat meg nyúlkálok a fékkarhoz, L2 na ott volt motorfék mikor elcsuktam a gázt. Nem is ette a féket, ettől független nem cserélném vissza az S2r-re.
Srácok! Meg van az első 1000km. Szeretem minden porcikáját. Selymesen jár, nem rezeg utozó tempónál sem. Fék futómű nagyon sokat tud. Nem tudnám kihozni a sodrából. Erős motorféket szokni kell kanyarba zárt gázálásnál. A hangja miatt szoktam forgatni....Kipufogóval nem tudom kelenne valamit kezdeni...vagy hagyjam a csudába. A gyári gumi nagyon tapad...de csak miután meleg. Utcán sokáig tart míg bemelegszik....kb ennyi ....
Osztrak csak 15 utan,horvatrol nem talaltam hivatalost,csehekhez lehet de szlovakok sem mozognak gyorsan.Digok lenne jo,de az se most lesz.
jah leugrassz horvatba utana 2het karanten
Már mehetsz osztrák határ is nyit kolléga úgy értesített ,olaszok és spanyolok meg vacilalnak,horvát görög meg húha már 2018 kinyitottak
Semmi baj.
Még reménykedem hogy tudok menni valahova par napra.
Mi a 4esael a baj? Én most cseréltem 4esre ,iható az us mint a Heineken ser