Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ilyen az akku a white gülüben.
Pár szóra emlékszem dolgoztam lengyelekkel anno.
Rozumiem
Na szóval, igaz hogy mindenki nálad hülye, de te akarsz motor aksiról motor aksit tölteni, ....gratula, én drukkolók hogy sikerüljön
Ja, lidlis de tök mind1. Mind2ő fasza!
Most gondolkodom azon, fel kellene szerelni a motorra v.hová egy 12V-os csatlakozót, és a töltőt csak rádugni, csak még el kell határoznom magamat, mert kell az akku elé egy 10A körüli biztosító, , azon keresztül, aztán hadd töltse !
Nyóc éves de még bírja.
Nemrég javítottam egy ilyet , (március elején) a 230V oldali négy dióda csattant zárlatosra ! Ha nagyon lemerült az akku, először inkább "zselés" üzemmódban töltsd.
Aldi-s tőtő, szeressük!
Köszi Józsi neked is öreg Sámán! Konkrétan erről volt szó.
Sok balesetmenteset Neked István !! Ez annak a függvénye, hová töltöttél mit, és mennyi??! Úgy tettek ki záróra után, vagy saját elhatározásból távoztál, és ilyen apróságok.....! ??
Bakker lengyelül írtam, hogy monster.
Dukiba már anno az ezres monstsrekbe alulméretezték az akkut. Az 1.2 két hengert azért kell kraft ami átforgatja. Meg is lesem ma enyémbe mekkora van nem emlékszem pedig töltöttem.
Pici teszkogazdasagos biciklimotor, nem kell erosebb.
Én csak muszskira vittem de csak szerdán/csütörtök kapom vissza, és semmi teszt motor nem volt, sem street sem speed twin. Sem Black 120as
8ah érdekes,
16osvspeedyben már ytx 14es vsn enyémben 12es, de kivettem a másikból és láss csodát az bizony 20Ah,
Ennyire bika a Duc aksi?
675 ytx12bs
765 ytx9bs az 8ah
Varta van az enyémbe holnapra megnézhetem ha gondolod. Én csepp tölteni szoktam egész szezonon kívül folyamatosan, így sok évig bírja akár a Banner akku is.
Lődörögtünk egyet ma is. Farm ahol kefélünk. A régi sorozatra utalva, nem félreértendő!
mit szeretnel tudni?
Zoli a tiédben mekkora a gyári
Nice
Én csak döglött aksit tudok fotózni. 2ev azt kampec, hat nem 2 yuasa volt az is biztos
Bár a szerelő szerint amúgy is kicsi volt neki a 10A.
Szóval vennem kellene.
Litiumos aksiról valami értelmes info?
Tudom kicsi súly de pl csak 4A
Hogy az indító az mennyi 170-185_200 az nem derült ki