Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs csak papírfecnik, remélem holnap hívnak miatta. azért az első 1-2ezer hamar össze kéne jöjjön má csak azért is...
Áhhh nincs porc

Végre nálad a neue forgalmi?
Pincefétis?
Jó Cefinek meg nekem porcosodik rája...
Az jobban izgat holnapra legyen kezembe a saját forgalmim a turbós wartyogóhoz.
Akkor legalább ezt mentsd el.
Na próbáltam újra bejelenteni kapunk keresztül ezt kaptam:
Figyelem!
A kérelmező tulajdonjogának átruházását már bejelentette a nyilvántartásba.
Erre mi még nemrég is azonnal mehettünk, na akkor az volt az utolsó eladásunk a futó, az ignist februárban adtuk el akkor még nem volt vírus, de a futót is másnap lejelenthettük.
Ha nincs visszaigazolásod akkor nincs mit felmutatnod, mondjuk nem autó ott nagyobb a gáz nem csak a gyorshajtások miatt hanem a pályahasználat és a parkoló társaságok amik nehezen fogadják el még a pecsételt szerződést is és minden alkalommal be kell menni hozzájuk törölni az ügyet mindegy, hogy már akár 100X is voltál bent.
Akkor minek van ilyen funkció, hogy otthonról elintézhető. Amúgy e-hó közepére kaptam volna időpontot, most meg kitudja mire. Mint írtam csak akkor jön válasz, ha valamiért nem fogadják el kapun keresztül a lejelentést. Hülye biztosnak tűnt remélem az is.
Nem látom ügyfélkapun az újabb tulajt, hogy bevezették volna. A gülümnek már a képei is fent vannak a rendszerben, 28-án voltam eredetvizsgán vele.
Azóta nem íratta át? ....akkor szívni fog ha azért vette, hogy használja és nem másért.
Köszi az infót sanyi! Múlt hó 16-án adtam el a duksit.
Ja, mindig személyesen kell és akkor ott az ügyintéző le is kell, hogy pecsételje a visszaadott példányt, minden mást simán letagadnak ha kijön egy halom bünti nem beszélve arról, hogy nehezen fogadtatod el a büntit kiszabó hatósággal, hogy te már lejelentetted ha nincs a kezedben semmi, vedd a fáradtságot és slattyogj be a hivatalba és pecsételtesd le a nálad maradó példányt, akkor érezheted magad biztonságban, mi már másnap megtesszük ezt minden esetben (kivéve ha szombaton adtuk el) és pont a legutóbbinál jól tettük mert nem íratta át az ignist a vevő és volt mit lobogtatni.....amúgy ezért vagyok úgy kiokosodva a dologból....
8 nap az eladó bejelentésére vonatkozik a vevőnek 15 napja van, ha nem teszi akkor kb. 30 nap múlva kapsz egy levelet, hogy nem Írták át, de ez csak egy értesítés nem kell foglalkozni vele a vevőt persze többször felszólítják és kb. 45 nap múlva kivonják a forgalomból és az eladó visszakapja a befizetett teljesítmény adó az év további részét amit már befizetett.
A kolbászzsírmetálod dettó olyan volt mint az enyém ugye?
Ugy kell azt.
Lemaradtam
Ügyfélkapun keresztül, a végén annyit írt akkor kapok értesítést ha nem fogadták el valamiért. Nem jött semmi. Már évek óta csak 8 nap van rá.
Enyém még nem de 13 után biztos ,Ja nem 17 műszaki azt meló 21re kész kell lennie
Ezt nekem címezted?
Te le jelentetted A 14 napos határidő és a bűnti rá vár ha madár
Zoli bogarat tettél a fülembe, lementem meg simiztem a feliratokat, lakk alatt vannak.
Engedtem meg adtam hozzá grátisz dolgokat.
De a vintaget elszúrta most gyarthat masikat ,is