Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez ami a képen van vagy az amit valójában használok?
Mert ez elég kicsike.
A gumizás az jó dolog.
Amúgy nem röhög, de uglybros márka.

https://www.aliexpress.com/ite...
Zoli, a táska a hátsó ülésen pontosan milyen márka/modell?

Amúgy túlvagyok az első önálló gumizáson és azt kell mondjam, elsőre egész jól ment :)
Nem harcolok azért hogy évente 2x 30 képet lőjek.Jó ez így.Nekem.
Fotonáci.
Vegyél 1 rendes 7mm obit, vagy menny távolabb akkor belefér teteje is
Az.
Szép a piros varrás az ülésen.
Eddig mindig tokig rohaszto meleg volt a glocneren, ez az elso hofalak kozti menetem, nekem nagyon bejott, foleg a zero forgalom+ho combo, mert a masik agyrohaszto az augusztusi turi tomeg.
A fenének sem kell ennyi hó.
A tejét nem.
Aha. De ahol teljesen benn a képben a motorod ott is jól látni azt a kibaszott sok havat.
Amugy nem is kell nagy, eleinte.
De kurvakonnyu kinőni.
Ez a lapos szeles evo sport pont a street tankjara lett szabva, es egy napra idealis, penztarca, telefon, gps, akku, kulcs, esoruha, par szendo, ket feles viz, feenykepezo, kabelzar sisaknak, tartalek kesztyű, faszan elfer, konnyen hozzaferheto, lezarhato, otthagyhato a motoron.
Direkt, a hofal volt a cel csak utban volt a motor.
Nekem nem is kell nagy. Ezt a kiváló képet hogy pitába sikerítetted?
Namegegy szar kepet.
Probaltam tobb kinai olcsot, de mind gyötrelmes volt.a kappa hasznalhato de kicsi, a lidl volt a legszarabb. A motech nyert.
Végül is akkor nem rossz. Dizájnba jobban bejön mint ami neked volt.
Erre egy decathlonos gyerekhátizsakot hasznaltam.
Bar szerintem a tanktaska konnyebben hasznalhato.
Apró csetreszekhez érdemes ilyet venni az ülés végére a púp helyett? Benzintyúkom nincs amúgy sem. Gondolom az ülés alatt kell átfűzni a felfogatását. Pár literes lehet nekem elég is vón.
Tölzögettem de ez nem bírta lehet ez olyan “hétfő “gyártású volt
215 az szép
A lényeg a "szezonon kívüli" csepptöltés akkor bírják elég sokáig. Egy-két túlmerülést még túlélnek de utána kuka. Ez már gyorsan ejti a feszt mikor rá töltöttem elég gyakran bekapcsolt a töltő, miután telit mutatott.
Az előző gépemben nekem is Varta voltTélen szivargyújtó aljzaton kapta a csepptöltést.4évig használtam gond nélkül,mikor eladtam.Szerintem az új tulajnak sem lesz vele gondja egy darabig.Bár egy kicsit lehet hogy túlbíztosítottam magam a 12Ah 215A indítóárammal.
Megellik veszek bannert monsterben 6 éves volt azzal adtam el jó erőben.
Varta jo, de nallam a yuasa vitte eddig a prímet. Most itt van ez a lítium kiderül mit tud