Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan vagy mint az a emos gyerek volt. Az is nem kicsit égette be magát.
Úgy mint kőbányán?! Csak kiderült... Mondjuk ott is összekevertél valakivel.
Dehogy.sose leszek kemény"gyere ki a hóra" tipus,inkább akkor és tök kussban intézem amikor senki nem látja,tudja csak te,de akkor már késő.Van ismeretségem,és elértél valamit.Foglalkoztam veled picit.Ennyi.
Nagyon kemény vagy....
Ha ugy gondolod legyen ugy,azert nezz szet jol neha,en ott leszek.Mar tudom kit es hol. .......
Egyik se én vagyok!
De mivel mondtad, hogy nincs semmid, így marad kőbánya, mert buszra sincs pénzed. Engem nem láttál, nem kell ezen mit gondolkodni! Persze t emár mindehol enmgem szeretnél látni.
Pörit,oszi nem idegesito.Annyira,de ez a homar igen.Akar tarkon is baszattam volna azt se vette volna eszre.
Oszit vagy pörit ?
Nem mondtam egy szóval sem hol,de mivel neked törzshelyed lehet ott,................vagy máshol....................mondom................gondolkozz,erősen.
Nem vagyok járatos kőbányán főleg nem éjszaka, szóval már buktad.
Nem,én komolyan beszélek.Most azért van nagy arcod mert te elég felületes vagy,így te nem láttá,de azért pörgesd vissza az elmult 3 hetedet,hátha.............
Halucináltál te osotba. De vicces, hogy azt hiszed láttál! Biztos remegett a lábad.
Nevethetsz,én is mosolyogtam.Nem vagy az ahogy láttam.
Ez nem csoda, Apád vagyok!
Istent nem,csak téged.Kb 15 méterről.De elég volt.
Engem? Akkor Istent is láthattad!
Azért néha nézz körül,mert most hogy láttalak.................bárhol összefuthatunk.
Megint kihez beszélsz gyermekem?!
Gyenge.
Nem,mivel nincs vállakozásom,nem 50 vagyok,és nincs motorom sem.
Egyik sem talált.
Téged viszont láttalak.
Aha hirtelen biztos szakmát váltottál! Ja nem mert eddig is köcsög voltál.