Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igy nez ki kb 8000 nel is.
Ebay,vagy triumphbudapest,worldoftriumph.
A pestiek a legolcsobbak ha be tudsz menni erte.
Zoli tan tudja én K&n használok
Hazudni mindig lehet főleg ha motor auto eladó vagy
Nem próbáltam de azt hiszem 3,5L a tartalék az kb 50km
Még a középső levegőszűrőház csavar is pókhálós volt
Na ennyit a frissen szervizelt motorról. Honnan lehet eredeti levegőszűrőt venni?
Egyébként a lámpa felvillanásakor kb hány l lehet még benne?
Ki motorozod majd jövőre gondolom tied is kb annyit eszik mint enyém kb 200km hatótávolság
Szerintem az nincs ,talán a benzin csapos motorozom lehetett leengedni
Lopoval ?
Logóval?
Valahogy le kéne engedni belőle a benyát
Tankon leengedo??? Miket nem találsz ?
Már csak a benzinlámpám kérdéses. Van a tankon leengedő csavar?
Jó reggelt! Jelentem a műszerfal az összes gombjával egyetemben működik
Üdv. Tomyy, végre még egy észak-keleti Speed :)
A doboztartó konzol SW-Motech gyártmány, HP motornál vettem, nem olcsó, de én járok túrázni is, hátsó nagy dobozzal. Nézz rá szerintem a Te évjáratodhoz is van sok minden, vagy esetleg Ebayen szokott lenni használtan. A képen lévő kis táska Qbag, motoroázisban 7000 Ft, ebbe is sok minden elfér, mivel ülés alá semmi sajnos. Én vettem középállványt is, mert anélkül nem jön motor a portára, az is SW-Motech. Középállványon simán meghallottad volna kézzel megpörgetve, hogy zörög a lelazult lánckerék!
Kössz Gee. Mennyibe fáj egy olyan táskatartó konzol táskával mint ami a gépeden van?
THX.
Ez sima átmérő 5mm-es led szerintem. Annyi hogy gyárilag is borostyánsárga szóval hasonlót vegyél bele.

Zoli az egérmozi vagányul néz ki!
első lánckerék: 132 Nm
Ja,a TFT-n van pálcika,meg kigyullad a sarga szegenysegjelzo,es elkezd visszafel szamolni kmekrt gazallastol fuggoen.Ott van az ABS lampa alatt csak nem vilagit.
Nem találok első lánckerék meghúzási nyomatékot sehol
Az van igen, de pl a daytonaban is a tiéd én is meg az új speedykben már a folyadekristalyvan van
Küldjetek légyszi képeket a gépekről :)