Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,kartali meg csömöri,es cinkotai.
Azok picik és nem működnek rendesen. De ár -érték arányban így sem rosszak...
Japán TSZ-ben jártál?
De jó, ha csinálsz nekem kifizetem :-)
Ehhez képest itt az Achanbvan 180 és 230ért árulják ugyan azt, csak az osztrákokat húzzák le a magas árral 😂
lyen vót a TSZ kovácsműhelyébe,ezen főzték a virslit. 🤔
Nem tudom, nem vagyok kerámikus. A mérete nagy, nehéz, ez gondolom valamennyire befolyásolja az árat és hogy nagyon tartós anyagból van. A zománcozása is nagyon tartós. A készítés technológiájában lehet a különlegesség, meg hogy meg van tervezve úgy hogy a használata nagyon egyszerű legyen. 2-3 kg faszénnel lehet benn 12 órán át 11-130 fok. De ha akarom, akkor 450 fok és pizzakemence. Nem alszik ki benn a parázs izzása, akkor sem ha nagyon sokáig üzemel. van kb 4-5 nagynevü cég akik ilyet komoly minöségben tudnak gyártani, meg pár egyszerübb utánzat, de azok nem müködnek ilyen jól. Vannak érdekes fémböl készült utánzatok, azok is jól müködnek, de azok sem olcsók. ott is dupla falú az oldala és jó a hötartása. https://www.spatrendshop.hu/ke...
És,nincs pénz tankolni?
Na de ebben mi a mü? Mü a gázzal müködö, meg elektromos dolgok. A váza gyakorlatilag egy japán kemence, egy kamado, így nézett ki az ösi változat.:
miért az általad odahelyezett gázégő és a fűnyírón lógó bogrács jobb?
én szeretem a drága dolgokat, de csak ha ingyen van 😁
mert azért a drága dolgok többnyire használhatóbbak mint az olcsók, persze kevés kivétellel nem annyival jobbak mint amennyivel drágábbak, de jobbak
én mindent munkában mérek, pl havi 300 óra munka mellett nem kell a tűzpiros ferrari, jó nekem az opel is havi 60-80 munkaórákkal
pont azért vettem én is(kezeit széttáró) tudtam egyszer bebaxik az üzemanyagér(fejét fogó)
elektromos autót is csak az vesz és köt kompromisszumot akinek nincs pénze tankolni.
ezzel nem csak osztrákiában vannak így(kezeit széttáró)
Sok magamutogató ember van én ennek kb. az ellentettje vagyok.
Nem érdekel a csillogás nem lelem benne örömöm viszont a használhatóság számít. (kezeit széttáró)
felénk volt egy ember az agyagból csinálta a kemencét, kb mint többszáz éve
gombokból kijött mert csak az agyag fuvarja volt pénzbe, mert nem volt mindegy honnét ásták ki
1-2 évente át kellett meszelni a külső részét ha verte az eső ha nem ázott egész évben akkor nem kellett baszakodni vele
de az osztrák buzinak ez nem jó mert nem elég drága 😂
neked van olyan én nem láttam élőben csak annó a honlapra felmentem akkor nézegettem az árait. Asszem 3 méret volt belőle 4-6-800 ezerért. Meg lehetett kérni közös sütést bemutató gyanánt(kezeit széttáró) Egyébként van valami különleges dolog benne amitől ennyi az ára vagy csak túl van hájpolva és akinek nincs ilyen a baráti társaságban azt már ki is nézik még a városból is(kérdőjeles) Mert ha tényleg csak egy zománcos váza igazság szerint van egy fazekas ismerősöm nincs kizárva legyártaná nekem anyagárba(gondolkodós)
http://viragosterseg.hu/index.php?id=25
nem azt mondom,hogy szar fasza dolgokat lehet vele csinálni látom. A váza is biztos, hogy jól használható. De nekem ezek a fajta mű dolgok nem jönnek be. Nekem valahogy nem szimpatikus egy kertben egy rozsdamentes kályhacső vagy egy kínai váza pusztán ennyi az egész. (kezeit széttáró)
A kurva 600 ezres váza hála a fasza árfolyamnak már ennyi a magyar oldalon.: 1 076 100 Ft Most néztem fel a honlapjukra...Most azért ez tényleg olyan ár, hogy nem lehet rá mit mondani, mert tulajdonképpen szó szerint egy túlméretes, vastag, zománcos váza.....
A vázába bármi sül, az egyszerűen finom :-)
Annyira mü, hogy ugyan úgy kövön sül a pizza mint egy rendes kemencében és fatüzelésű... a föbb különbség, hogy ebben egy külön tüztérben folyamatosan kell hogy égjen a fa vagy pellet, míg a kemence elraktározza a höt és tüz leégése után is süt. A nagy váza az zseniális...Semmire sem cserélném el!
na meg az argus(kezeit széttáró)
Baszki ilyen korban azért már annyit illene félretenni amennyiért elhantolják(kezeit széttáró) Főleg, hogy közel is a dátum(óranézegetős)
Nem ingyen dobják rá a földet ezt nem tudja(kérdőjeles)
Nem nagyon becsülheti a feleségét ha így kibaxik vele(gondolkodós) Bár mondjuk a retyó áráért lehet eldugványozzák valahová a temető végébe(gondolkodós)
Igazából nem számít, de külön okot adott rá, hogy mindenki elszaladjon és vegyen két-három-négy-sokezer euróért egy biciklit. Ha használni fogja, ha nem...(de azért a többség használja, látványosan megnött a bicajozók száma, különösen a hegyekben fenn.)
ez mi ez mi? Feltuningoltattad a retyót? 8 ezer felett szétpörög az ezres így is túl van hegyezve gyárilag 😂
Egy kutya nem, ha elvisz valami, hiába spóroltál...