Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk 228V van jelenleg (A komplett PC-m egy fogyasztásmérőbe van dugva, azon nézem), és nem is szokott 225-230 közötti tartományból kilépni. Pedig sima "falusi" légvezetékes.
akkor legyen betonkeverő
nem ez a lényeg hanem amit leír a gyártó és nem fedi a valóságot az ellen lehet tenni

de hogy mennyit vesz fel sok mindentől függ pl az 1100w fűnyírónk 1800w vesz fel induláskor, ha kicsi a fű akkor elvan 7-800w körüli fogyasztással, ha nagy a gaz és már "fullad" 1200 fölé is elmegy
szóval simán fel tud venni a 700w porszívó 1000w is ha letapasztod a szőnyegre

amúgy nagyon csalós a hálózat is mert nem 230v van benne hanem inkább 240 vagy kicsit felette, mértem már 250voltot is egyik nap
és napi 3-5 áramkimaradás már ms hosszban
A porszívó pont rossz példa: pár éve még 2000W-os volt szinte már a legkisebb is, mégse szívott rendesen, csak melegedett (meg a hőtől a gariidő lejárta, 2 év után BIZTOSAN megdöglött).

Az EU-s szabályozásnak hála már nem lehet 800W-osnál nagyobb teljesítményfelvételű háztartási poszívót árusítani, meg is lett az eredménye: az én Sencor-om 700W-ot fogyaszt, de le kell húzni felesre a teljesítményszabályozóját, mert különben felveszi a szőnyeget a padlóról. Ja, és 7 év motorgarival adják / tudják adni, mert nem melegszi szét magát. Pöttyet jobb lett a hatásfoka, mint a pár évvel ezlőtti 2000W-os Samsungoké.
ha veszel egy 1500w-os porszívót, és nem szív rendesen, rámérsz és csak 500w-os nem viszed vissza?
ha a gyártóval üzletelsz az a minimum hogy jelzed a gyártó felé hogy valami tévedés történt, és ha nem javítja ki akkor bíróság...
szóval ha nincs ilyen ügy a bíróságon akkor itt simán csak sikkasztás volt
Simán csak annyi, hogy cáfolat oszt jónapot. Nem gyulladtak ki (több városban is pl. Párizsban visszavonták egy gyártó engedélyét), a napelemfarmok elegek voltak, a hálózat bírta, a hatótáv nem lett a harmada sem a gyártói ígéretnek? Arra fogni azt a buktát ami ez volt, hogy hozzá nem értők, korrupció mindenfelől meg hasonlók az csak vágyvezérelt magyarázat (amennyiben nincs ezekre bizonyíték) azért, de a delej jó lett volna csak hát......
Nem tudok. 🤗
Aluggyá'! 😆
Aludni kene. 🤔
Rosszul látod, sörre sört!! 😎
Dinnyére sört? 😆
Nekem még van a buzi osztrákoknal vagy 200 km hátra, aztán hazaerek...
Szerintem mind buzi, aki holnaptól nem Szardínián motorozik. 😂 😎
én ahogy nézegetem a napelem akkor a legjobb ha az akkut töltöd vele
szóval én valami gyors akku cserés buszokban látnám a jövőt
de ehhez előtte nagyságrendileg olcsóbb akku kellene, akkor lehetne kurvasok "ingyen" áramot beszerezni és tárolni tavasztól őszig
de az akku még nem lesz olcsóbb, én kb 1.5 hónapja rendeltem az akkumat, (talán jövőhéten össze is áll) az ember azt mondta azóta van egy 1,7x szorzója az akkupakkoknak szóval amire megkapom az 550ezres pakkot 1 milláért el lehetne adni, úgy nagyjából egy órán belül akkora a sorbanállás értük
behintáztatták a népet a ruszki energia megszűnésével és mindenki megmarhult
Igen. Ilyesmi lehetett, hogy troli árából kellett megoldani, hogy maradjon az EU-s támogatásból sok zsebre rakható.

De ugye napelem van dögivel a világban gond nélkül. Még parkoló tetőként vagy üzemek tetején is.
Elektromos buszok is üzemelnek szép számmal. Ráadásul ez a Merci busz kifejezetten jók közé tartozik, viszont moduláris az akkuja, tehát olyan akkut és annyit raknak bele amennyit a kedves megrendelő óhajt.

Innentől kezdve hogy ezt tudjuk, aki akarja, már érti mi a probléma Várkonyi károgásával.

Mondhatnánk hogy a diesel halott, mert leégett néhány BMW. Pedig tudjuk hogy a diesel nem ezért halott, csak a BMW túl sokat spórolt olyan alkatrészeken amin nem kellett volna.
az lehet hogy a vezetés nem értett hozzá
de az hogy csak úgy a gyártó-kivitelező átkúrta nehezen hiszem
inkább azt hogy ment a pénz bőszen a zsebekbe aztán a maradékból ez lett
mondjuk egy troli még mindig jobban élhető ötlet mint a sok bénán kivitelezett akkus busz
Hány évey vagy te? És hiszel a mesében? 😆
Volt valami ami nem igaz a cikkben? Az, hohy a városvezetés nem értett hozzá és gagyit vett mert a gyártók átverték azt kevésbé hiszem hisz ott azért akadhat számonkérés.
Szerinted. 😆
Az tök mindegy. Ha képes lennél gondolkodni, pontosan látnád mennyire manipulatív és csúsztatásokkal teli a blogja, és ott fikázza villanyautókat ahol lehet. És attól még beszélhet baromságot van egy C-Zérója.
én azt látom hogy azt csinálja európa amit mi tettünk rendszerváltás után
nagyjából tudja hogy mi a nem jó azt is tudja nagyjából mi lenne a jó, de a kettő közti átmenettel nagy bajok vannak, amit lehet mindent elkúrnak....
A várkonyi pont elektromos autóval jár.
Bár kritikus a sötétzöld vesszen a fosszilis jármű,csak az akkumulátoros villany az igazi lobbival.
Szerintem jól látja,itt is tökön lövi magát európa mint szinte mindennel.

http://youtu.be/_Laagrdvj2M
mit nem látunk? Ilyen szar utak vannak nálunk is 😄
c2 nokia(kezeit széttáró) Garantáltan csalódásmentes (meghajlós)
van egy fél szimóm(szemeit körbeforgató)
ami vízálló egy kicsit is az már ragasztott
10 éve is ilyen volt