Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legbiztosabban kijelző-cserével.
telefonról mivel lehet feloldani az uv védőfóliát?
plusz fólia nincs csak valami folyadék lett rákenve aztán uv lámpa alatt megszilárdult
de a karcok ellen szart se ér
nem(kezeit széttáró)
Attól sokkal jobb volt mikor a kolléga a kardánt szarta le másnap meg kettes szemle......
Akit ilyenen kap egy normális akkor igyekszik arcon bántani mert utána kerékcserénél meg fogdoshatjuk a huhyos kereket, persze neked ez gondolom nem okozna problémát. 🤓
de a kereket még lehugyozzátok ugye?
baszod vlami kasznit szerzel az ócskavas telepen azt fúrógéppel adod neki a kerékhajtást. Valaki egyszer linkelt egy ilyen jutubos videót nem is értelek ilyened még miért nincs 😂
mire abból a megemelkedet lóvéból összegyűjtögetném a pénzt addigra már teleportálással járunk mindenfelé nem lesz alternatíva a közúti közlekedés, közutak sem lesznek már 😅
egy haver pár hétig bírta
volt hogy a szar autókat a jóval kellett feltologatni egyedül, igazi álom meló 😂
Van benne rossz, de haver abba nem hagyná, megkapja a német minimálbért vagy felette és minden hétvégén itthon van, ő pl. szereti.
akkor menj használtautó szállítónak
na az az igazi geciszar munka
Ha kézzel kellett letúrja, az első után ott kellett volna hagyja. Ez már nem az a világ mint 30éve.
A költöztetőknek szar, de meg is kérik a pénzt a költöztetésért. Hetente átlagban 2x pakolok be egy egy konyhád, hol a 4.re hol családi házba. Tudom milyen. Meg kell kérni az árát.
Volt nekem is ilyen ismerősöm aki pakolt vizet, sört és minden mást. Megcsinálta, vett egy nyergest. Csak ponyvázni száll ki a kocsiból.
Másik haverom ponyvással megy, néha megyek vele, targi megrakja, lepakolja. Amennyit kell békàzzon az lószar. Igaz hogy nulla a fizikuma és állandóan panaszkodik hogy kevès a pénz(pedig nagyon sokat keres)
Háááát gyerw költöztetni, kenyerezni, kézipakolásos meló dögivel kamionnal is, de bőven elég mondjuk napi 2x fel-le békázni 24t vizeket, üdítőket, italokat bármit na meg épp most beszéltem egy figurával aki 4 évig ponyvással vitt gabonát olaszba és vissza csempét és a 24t gabonát heti 2 alkalommal kézzel kellett letúrni, de igazad van a kamionos meló nagyrészt ücsörgés és nem azt írtam, hogy kemény hanem hulladék ami az igénytelenség és megalázottság folyamatos váltakozása a beoszthatatlan idővel együtt, ezért nincs itt fiatal ha csak nem mert igénytelen, önérzethiányos és leszarja, hogy várni kell csak mehogy fizikai munkát kelljen végeznie. 🙄
ez ilyen karitatív tett
etetem őket és jobban érzem magam
Miért akarod azokat a kurva nyálkás, pikkelyes dögöket állandóan zabáltatni? Találnak azok maguknak kaját, nem szorulnak rá erre....
én ezeket a villanyos moped autókat nézegettem, de nem férek bele
etetni pont jó lenne meg a plusz villanyt el tudnám rakni bele
csak ezeket nem rendes emberekhez méretezték
Ezek után már csak arra lennék kíváncsi hogy te mit dolgozol és hogy mi volt a legnagyobb távolság amit levezettél.
Dehogynem, de Ini megemelt elvonásaiból pénzéből te is Teslát vennél, nem? 😁
Melyik munka az ?! De semmivel sem nehezebb mint bármelyik más munka. Valami oknál fogva szinte az összes semmire kellő volt osztálytársam sofőr lett. Van mellette kettő jóbarátom is akinek saját van, billencs és ponyvás. Mind a kettő jól keres, nem szakad meg a munkában. Megrakják, leszedik, ponyváznia kell és papírokat intézni.
azt a pénzt sokáig gyűjtögetnéd szerintem(fetrengős)
zoé nem jött be?
nem leányálom az...
melyik vagy ezek közül 😁
ne is mond mostanában túl sokat dolgozom
a mozgóbérem 2x annyi mint amennyinek az össz fizetésemnek kellene lennie
Ugyan már, rendes asszony. Ini pénzéből bármikor szívesen adok neki bármilyen autót 😆