Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként ha vízálló a telefon még hőlégfúvó sem kell, melegvíz is jó.
Egy holegfuvo es egy spatula kell.Nem nagy kunszt.
Mert megint egy kötekedő hülye vagy.
A Nokia Lumia sem volt teli látható csavarokkal mégis szét lehetett szedni egy szál csavarhúzóval, mert nem az volt a cél, hogy megnehezítsék a szétszedést. Nem kellett ragasztószalagozni, vákuumos melegítő asztallal szopni, simán szétszedtem, összeraktam.

Persze tudjuk hogy te vonzódsz mindenhez amivel szopni lehet, de a többség nincs ezzel így. 😘
Mer a teszla muszerfala is telivan lathatto csavarokkal hogy konnyebb legyen leszedni. 😆
Nem értesz hozzá. Ez egy nagyon menő, hideg katódos cső, azért világít kéken.
És pont azon spórolnak amivel a hátlapot lehetne leszedni.
Mit? Hogy letámasztod a motort a kanyarban és nézegeted? Ilyen buzit tényleg ritkán látok 😂
Bár olyat gyakran látok aki nem tud fotózni, pl. itt a mi Zotyánk is 😆
Ledes:)
Ez ilyen spéci kínai elektroncső. :)
Viszont szépen világít sötétben. Bár még kéken világitó csövet nem láttam.
Ragaszto csik,ketto,kihuztam.Kijelzocsere minimum 20 csavar.
PVC cső Plus kék led
Szerintem ez egy autórádió végfok-IC, meg 4 db tetszés szerinti döglött elektroncső. 😆
Nekem konkrétan a hátlap alatt 6db csavart kellett kiszednem hogy ki tudjam venni az akksit.
Mit akarsz 48 ezerért, audio research-t?
Na motoros téma akkor buzik ilyet úgyse láttatok mostanában
Egy vagon csavar van minden telefonban,tudom,nem egyet szedtem szét.
Na meg kéken (!!!) világítanak benne a csövek. 😆
Jópofa gyerekek ezek a kínaiak:

https://www.electronic-star.hu...

2x35W-os "csöves" erősítő 80W-ot vesz fel a hálózatból és 3,0 kg tömegű. 😂 😂 😂
Ehhh.....
Nekem 720-as és 750-es van. Kend a hajadra...én is csak azt tudom, mert másra nem jók 😂
Nekem van 2 db AMOLED kijelzős Lumia 650 DS a fiókomban, karcmentes állapotban, jó akksikkal. Érdekel? Biznyicelhetünk! 😆
Választhatok. Szar, szar, meg a kőbalta között. Ez te is tudod hogy nem valós alternatíva.
Mondjuk az tény hogy Samsungot, nem veszek többet. Jó teló de nem értek egyet a geci üzletpolitikájukkal. iPhone ugyan ez.
De ha mondjuk egy csavarokkal összerakott jól szerelhető windowsos telefont akarnék venni, már nem tudok.
És nehogy azt mondja nekem valaki hogy az a 8 darab csavar olyan sokba került, mert kb. ennyiben különbözik a mai telefonok szerkezetétől.
Mondjuk választás mindig van,NE vedd.
Vagy ha minden francos infrastrukturat erre fuzunk fel es teszunk pl. a visszafele kompatibilitasra. Szar, amikor Pistike azert kell uj telefont vegyen, mert a mindennapi eletehez szukseges appoknak uj OS kell.