Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy csak régit próbáltál. Asszonyé megdöbbentően stabil. Puha a futóműve, így kisimítja az úthibákat, de ugyan akkor nem billeg. Nem tudom hogy csinálták.
Prius futóműve elég kemény, az érzi a szar utat, de az mint tudod sportautó 😆
Leaf futóműve puha és billegős, de annak most van is valami baja, de rám vár a megoldás, mert a futóműves szerintem csak annyira csinálta meg hogy a műszakin átmenjen, de az sem billeg a nulláson. Szerintem valamelyik stabilizátor nem áll a helyzet magaslatán.
Tekla futóműve pedig dupla keresztlengőkaros, mint az Audikban, és elég kemény is.
Na de akkor billeg vagy nem?
Az hogy érzed hogy hullámos ki nem szarja le?
Francia...(legyintős)
Hát azért a 3-astól nem is lehet sokmindent várni. Gondolom nem dynamic futóműves. Volt abból egyáltalán olyan ?
én még szar pizzát nem ettem
max a szélét otthagyom ha sóherek voltak és nincs cucc rajta és kiszárad
ha vékony a tészta azért szeretem ha vastag akkor szért
én a tengeri szarokon és az ananászon kívül mindent tetetek rá
ja és még a tojás ami nem kell rá
néha vastagabb a feltét mint a tészta
Szerintem több köze van a betontömb útpályának ami más mint az aszfalt mint mlas "csudálatos" bmw-jének.
És ez inkább technikai dolog mint a közkedvelt "kilopják az anyagot" bullshit.
Zoe egyébként sztem az egyik legszarabb pattogó fos a világon... ha a Tekla meg a Prius "ugyanolyan" jó, akkor olyanokat se veszek! 😛
ebbe igazat tudok adni én is ezt tapasztalom(kezeit széttáró)
hagymás rostélyosnál ha megégetik a hagymát keserű lesz ha a marhahúst szarul sütik akkor az meg rágós. El lehet baszni(kezeit széttáró)
...ezek nyilván mind jobbak, mint a BMW 😅 aminek bő 2 év és 50 ekm után kivan a futóműve 😅
Nekem az, hogy ugrál, annyit jelet, hogy érzem. Jó minőségű úton meg nem, ennyi.
most kíváncsiságból alánéztem a pözsónak ebbe pl. nincs laprugó(gondolkodós) Ilyen csavart rugó van alatta egész okádék módon odabiggyesztve de tul. kép minden autónk hullámzik az "új" 0-áson a többi gyorsforgalmi úton nem tapasztaltam ezt a jelenséget(kezeit széttáró)
Nem értek egyet, pizza simán lehet szar, sok helyen az is, mert olcsó alapanyagokat tesznek rá (trapista, teszkós gépsonka, stb) és még a tészta sütése is kérdés.
Cigánypecsenye, azt télleg nehéz elbaszni (hagymás rostélyos dettó) - de így is van, akinek sikerül ☹️
Tesla, Prius, Zoe, Leaf, CBR sem ugrál. Gyökeresen eltérő feszességű futóműveket soroltam fel. Egy közös van bennük, mindegyikben jó a lengéscsillapító 😁

Dobozos meg azért ugrál, mert laprugós, fos futóműve van.
Magyarországon már akkor hullámos az új aszfalt, mikor átadják... nyilván az az oka, hoy aki megnyerte a tendert, annak senki se mer szólni, hogy szar 😂
Most mentünk olaszban friss aszfalton, mint a tükör... és a sávok közti átmenet is észrevehetetlen, nem úgy mint nálunk, centis ugrásokal.
A semenyinél is?
Tyűha............kell az a logan. 😍
Szerintem azon ugrál minden kocsi(gondolkodós)
Hát attól függ cigánypecsenyéhez honnan az alapanyag. (gondolkodós) Egy jó mosdatlan oláh cigányból lehet csinálni szerintem az igazit(gondolkodós)
"jó fos az a 3-as bmw" - télleg ennyit tudtál hozzáfűzni? 😅
Persze hogy nem ugrál az asztma, az elhasznált lengéscsillapítójával, lágy rugójával... de egy feszesebb futómű nem szereti ezt a hullámos szart. Menjél rajta egy 20 éves Dácsia Logannal, az még annyira se ugrál 😅
Na ez a ti szintetek(meghajlós) azt 1 autóra, amivel jártok nem fér bele 45 ezerért évente 1 pályabérlet(gondolkodós) Ráadásul itt röfögsz azon, hogy hazafelé, hogy lehet 8-10 ezer Ft-ot megspórolni külföldiából akár 3-4 óra többletvezetés árán (gondolkodós) Jártok kecskemétre, szegedre győrbe, pécsre meg az isten tudja, hol rendel maszekban a feleséged ez 2 megyematricával úgy gondolom nehezen kivitelezhető, tehát minden féle forgalmas hulladék úton közlekedtek inkább(taps) mamlasz fél napi szállás ára a TI szinteteken, azt ha kell ha nem kell akkor is jó ha van, mert nem azon kell agyalogni, hogy melyik kihajtóig érvényes a megyematrica stb. Ráadásul ha adott évben bármilyen oknál fogva el kell menni más merre is ami autópályát érint nem kényelmesebb? Az én szintemen sosem lesz napi 80 ezer Ft-os szállás 7 éves gyerekkel, mert nem ott töltjük el a kiránduló időnket. Alvásra használjuk, meg fürdünk meg sza.runk erre van. Így is idegesítő, hogy tavaly még 40 ezer Ft körül kijött 3 éjszaka most ez meg 57 ezerbe fájt ifával együtt(fülét bedugó) 8-kor felkelünk 9-kor már nem vagyunk a szálláson és 21 előtt nem is igen érkezünk vissza nekünk nem kellenek a velneszes csillagos szállások azt meghagyjuk a nyuggereknek 😁 Mondjuk csütörtökön már 19 körül visszaérkeztünk, mert épp egy hegy tetején ebédelgettünk panoráma kilátással amikor egyszer csak eltűnt előlünk a falu az özönvízben 😆 A TI SZINTES napiszállás díjatokat 😂 inkább el szoktuk költeni mi is naponta nem egy alagsorba biggyesztett medencébe seggünket vakargatva, áztatva(kezeit széttáró)
cigányoecsenye vagy pizza kb ezek közül választok
egyiket se lehet annyira elrontani hogy ehetetlen legyen
Azé jó fos az a 3-as bmw,mer az aszma egyikse ugrál,van 3 csak a teherautók,a bérlős és saját,azokban meg van millió km is. 😆
asszem az a szakasz 56 km döntően 110-es megengedett sebességgel. És ennyivel végig is lehet rajta menni, szóval kb. fél óra(óranézegetős) Szerintem nem annyira szar az MERT elég jó haladós(meghajlós) a huplizást mondjuk nem értem én sem. (kezeit széttáró) Ugyan ennyi munkával, ugyan ennyi alapanyagból jól is megcsinálhatták volna 😆
Ott még a 3-as BMW is ugrál - nincs még1 ilyen fos gyorsforgalmi a világon ☹️
Akkor elmondom mégegyszer neked is, hogy van megyés matricám mind2 autómra, amerre járok, az évesre meg nulla szükségemm van emiatt. Sört nem iszok évek óta, a 100 ezres szállást meg nem kell vele elhitetni, mert eleve csak ilyesmikbe megyünk. Kicsit túloztál, napi 60-80-ban megáll általában 2 főre, az a mi szintünk.
Mindenki legyen tisztában a lehetőségeivel és korlátaival 😁 nekünk ez, neked munkásszálló, Ininek a sarki kocsmában a tányérról lelógó zsíros rántott hús - és ez így van jól 😂
Pont a születésem napjàra kaptam idöpontot a dokinàl.Tehàt a lejàrat elött 11òràval.Akkor az jò nem?Sajna a 10èvet koromnàl fogva màr règ buktam 🤗