Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne görcsölj rajta, ez pont olyan mint a magyarországi "demokrácia": a nem kívánatos hangokat elhallgattatjuk! 😍
Jó szarul volt beállítva az a futómű
meleg van.
bogyókám mond már meg, naktslejmnek, hogy ininek hiába irogat nem látja. (kezeit széttár) Ha meg engem ki x-elt gyanítom, hogy igen mert egy csomó reagálásomra nem válaszolt akkor követelem, hogy xeljen vissza. (napszemcsis) Magán kívül lát 2 3 hülyét milyen objektív megvilágítása lesz a való világról??? Lát téged teknó, meg rakatot. Ti 3-an pont ugyanazt a faszságot fújjátok. Ha csak benneteket lát akkor csak egymás vállát veregetitek megelégedetten. Ő gyakorlatilag arra reagál amire te reagálsz nekünk. Ez így nem fer veled szemben sem(ujjával nemet mutató) Hogy van az, hogy te harcolsz ellenünk és az igazsággal hősiesen, ez a faszkalap meg a szélárnyékodba van bújva???? Fújja a faszságait tűrje érte a véleményt és arra reagáljon. Ne a te reagálásidra helyeseljen. Vagy akkor ixeld ki te is azt a faszt meg én is akkor, bár nem szokásom. Milyen harcostársad az ilyen????? Adogatja a lőszert az árokból közben téged küld frontális támadásra???
Én nem qrva anyáztam meg nem írtam neki semmi olyan sértőt ami miatt engem x-elnie kellett volna. Írta a baromságait én csak megválaszoltam az én értékrendem szerint. Ha én elfogadom az övét Ő is fogadja el az enyéimet és nem meneküljön a szoknyád mögé (ujjával nemet mutató)
Szóval követelem, hogy azonnal (óranézegetős) tegyen engem vissza,hogy válaszolhassak(napszemcsis)
Már csak abban a lemaradásban kellene utolérned a világot, hogy az számít kivétenek Európában, ha valahol pakura meg szén adja az energia többségét...
Északon 100% körül járnak a megújulók + atom, de már nyugat és dél is egész ügyesen belehúzott. Az keleti országok vannak lemaradásban , de ök sem mind.
Nekem is hasonlóak a tapasztalataim. Egy jó porszívó már sokkal halkabb , kevesebb áramot fogyaszt és rohadtul szív...
akkor én biztos nem megyek arra 😁
Á,dehogy.
nagy pontyok vannak?
Viszont jó a kilátás a szállásrol 🙂
37........faszom ebbe a melegbe, estére a bukobol önteni lehet a vizet.
Hang vagy leugrani a hídról. A kurva anyját ott fújta neki a szél a bukómat a kőnek.
nem nagyon volt még olyan, a romlott kaját leszámítva, hogy nem a várt módon és helyen távozott volna a csomag.
Lánfűrész vagy Blazer? Nem mindegy.
Itthon majd a fele, de csak vittél ki kannába nyálat.
uh csak(gondolkodós) Hozz már haza zotyám egy kis bengát én 1 tankot 33 ezer körül szoktam megtölteni itthon(kezeit széttáró)
Aze brutal.
10e egy tank benzin.
Hát.... Mit is mondhatnék..... Sok szerencsét!
Most dobtam rá egy kis fagyasztott-magozott meggyet.
Eddig semmi...
Ha így nézzük, akkor igen. Mindig, minden csak nézőpont kérdése.
Ennek nem lesz jó vége.
ha éhes vagy egyél ha szomjas vagy igyál de ne azokat a vánnyadt dolgokat szerintem (gondolkodós)
Fuck you rain. 😆
Atom ellenes lettem fukusima után, de revidiálom az álláspontom ha biztonságosra sikerül építeni akkor legyen atokból több persze mind pakson vagy kalocsán a tesco mögött. 😄
Szerelési hiba miatt gyullad ki jellemzően ehy jármű vagy tervezési mint a bmw vagy ford ecoboostok nyilván a villanyok is ezért csak a tűzoltókat kérdezd melyiket jobb oltani.