Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pisztráng a szegények lazaca!
Persze nem rossz ettől független, de ne fossukk le a bokánk eme hal miatt na. :-)
Á, kell nekik az aljadék rabszolgának. Vetíthet ez a barom, sógorék is kint élnek, mondta hogy nincs különösebb atrocitás de azért éreztetve van hogy ki honnan is jött.
Pálinka jég nélkül.
Jég dupla whiskey-vel? 😆
De a pisztráng finom jégesőben is
Jeges este van nálunk
Tengertol ment.
Jó a színe! 😍
Azért nincs az országban már. Szerencsére. Most az osztrákot boldogitja de elöbb utobb mindenhol felakasztják ezt a fajta hazaárulo getvadékot
Csak van benne egy jobbos ami ha a tenger felé mész nagyon becsapós, beszűkül hirtelen. Talán már felmarták, vagy valamit csináltak vele, húsvétkor úgy emlékszem már nem lehetett hirtelen bele esni 🤔
A mindenkivel egyetértés nem elvárás...
Viszont mint írtam többször is, nekem nagyon fontos a becsületesség, a gerincesség...akik rendre bebizonyítgatják, hogy egyáltalán nem látják értelmét ezeknek a tulajdonságoknak, azokra se kíváncsi vagyok, sem embernek nem tartom öket...Lehet hogy hülye libsinek tartanak, de a valóság az, hogy nálam radikálisabb ember nem sok van. Csak nálam nem a börszín, vallási hovatartozás vagy a nemzetség számít, hanem a jellem...
úgy is kell. Vállald a hülyeségeidet én meg reagálok rá így van ez rendjén(meghajlós) Engem nem kell tiltani(ujjával nemet mutató) Én nem hazaárulózok,nem patkányozok. reagálunk egymás agymenéseire aztán jól nem értünk egyet de hát mi lenne ha mindenki mindenkivel egyet értene(kérdőjeles)
Ez a 25 os kurvajo. 😁
Én a sajátomat vállalom, viszont nem vagyok kíváncsi azokra akik gerinctelen ordas nagy hazugságoktól sem ijednek vissza csak hogy személyeskedhessenek, patkánykodhassanak...
Egy valamit soha nem teszek, nem hazudok.
Soha.
Nem vagyok rászorulva...
Míg itt le´g sokan már úgy hogy le is pereg roluk. Mindennapjaik része, hogy már régóta nincs gerinc...
nekem ere nincs igényem.
engem akkor is zavar ez a tiltogatás(szemeit körbeforgató) szerintem vállaljuk a véleményünk (kezeit széttáró)
Persze, de azért írok neki 😂
A való életben én nagyon el vagyok a hülyékkel, nem igazán szokott érdekelni az ilyen hazudozó fajta mint ez a debil. De ez az ember ki tudná húzni a gyufát könnyen.
Hazaáruló, hazudozó, facebookon azzal próbált bevágódni az osztrákoknàl hogy hazugsággal járatja le az országot, természetesen mindent megcáfoltak amit ez a csicska buzi posztolgatott. Gusztustalan, undorító hazug egy ember.
Mindenki másképp hülye: én így, te amúgy, a Zoli meg egészen! 😁
Szerintem te az elsők között hullottál ki a rostán 😅
Akkor te már akaszthatod is fel magad az első fára, főhazudozó!
Ok, ha nem férek bele, akkor téged is tiltalak. Én nem vesztek semmit...Minden idióta akit nem látok, egy fokkal jobbá teszi a világot...
komolyan mondom én régen kedveltem ezt az osztrák pöcsfejet
mindig is hülye volt na de ki nem az
érdekes képek mindenféle felénk nem látható dolgokról, olyan infók amik itthon nemigazán elérhetőek stbstb
de a vírus megtámadhatta az agyát, azóta nagyon idióta lett, és nem átlag idióta hanem idegesítően idióta
nekem elég magas a hülye tűrő képességem de ő már nem fért bele, ugyanúgy mit a tűzoltó portásunk, ezen a kettők kívül a clam és klónjai vannak tiltón
oké tolmácsolod vagy fosod megint a faszságaidat?
Ha nem hajlandó szembesülni az igazsággal akkor kénytelen leszek én is x-elni őt mert annak nincs értelme,hogy látom de reagálni nem tudok rá(kezeit széttáró) Csak nem szokásom ez az ikszelgetés jobb lenne ha észhez térne(gondolkodós) Esetleg mondhatnád neki,hogy ininek meg hiába irogat(kezeit széttáró)
Majd esetleg ha megjön az eszük, nem hazudoznak, fantáziálnak, hordanak össze ordas nagy faszságokat...Rövid az élet ahhoz hogy minden idiótára idöt pazaroljon az ember....
Nem elhallgattatjuk, hanem nem hallgatjuk meg...megvan a saját szélsöjobboldali elmebeteg közönsége, azoknak lehet nyomatni.
Engem nem érdekelnek, egy kicsit sem az eszmefuttatásaik...