Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

" de a félreértéssel együtt sem értem, hogy hogyan lenne lehetséges Szlovénián keresztül a horvát tengerpartra lemenni."
Én erre reagáltam.
Mivel, Triumffal? 😁
Ha visszaolvasnál, látnád, hogy én tévesen Senj-be gondoltam azt, hogy oda hogyan lehet Szlovénián át könyebben odaérni.
Ugyanezt az atlagsebesseget nyomtam,csak 9,4-el. 😆
Megnéztem. Letenye-Rovinj, két út, 60 km és/vagy 23 perc.
Amúgy valóban.
Lehet haladni... itt a legutolsó szlovén utam 2020-ban, valahol Siófokon tankoltam és indultam. Kövi évben Rovinj-ba is pont erre mentem
Mert szeretsz tobbet autozni szloveniaban. 😂
Mit nem értesz ezen?Az ország nem csak Somogy megyéből áll.
Zoli bettete ide délben a guglis képét az út verzióknak, görgess le. Ha az Isztria nyugati oldalára mész, akkor szlovénon jobb, de hadd' ne részletezzem még1x, miért, meg aztán annyira biztos nem érdekel senkit 😂
Már látom, hogy félreértés volt, de a félreértéssel együtt sem értem, hogy hogyan lenne lehetséges Szlovénián keresztül a horvát tengerpartra lemenni.
Amúgy én mindig hétfő-hétfő (kedd) utazom, soha az életben nem torlódtam még sehol. A zágrábi körgyűrű a problémás rész az én meglátásom szerint.
Bmw-vel?
Ha adok kamerat felveszed a csapatast? 😂
...de én tudok egy rövidebbet az erdőn keresztül! 😅
Egyreszt nem torlodtam,egyszersem,masreszt mindig a legrovidebb az egyenes. 😆
Letenyéig kell eljutnom, a magyar részt vegyük ki a képletből... onnan volt kérdés, hogy Rovinj szlovénon át 5-ér, vagy horváton át 19-ér (általában 2 helyen mindig torlódva)
Ez volt az eredeti feltevés, a többit Zoli agyalta hozzá 😁
Huhh,raks, kerdes,szerinted mekkora taktikai hibat kovetett el az ukran parancsnok?
Konkretan rohadtul sajnalom oket.De tenyleg.Ilyen tanulsagok miatt figyelem,ezt siman meg lehett volna uszni.
Es nem,a muszkanak ebben nem volt semmi kiemelkedo szerepe,csak adta a konnyu nyereseg.
http://youtu.be/qjcqC-zoq00
Persze, de vedd ki a fizetőst meg az autópályát, azt nem kezeli a link.
Akkor kapsz Szegedről egy nyílegyenes utat, de az sem Szlovénián keresztül. Amit a link mutat, hogy fel a fővárosba, azt hagyd figyelmen kívül.
Ja, bocsi.
Na de akkor is.
Erről senki nem beszélt. Magam részéről Rovinj, és eszembe nem jutna Pestre felmenni a nulláson szopni, ha délnek kell tartanom 😅
Ilyet senki se mondott - illetve Zoli 😂 én biztos nem
https://www.google.hu/maps/dir...!4m18!4m17!1m5!1m1!1s0x474487e22bcce54b:0x400c4290c1e1190!2m2!1d20.1414253!2d46.2530102!1m5!1m1!1s0x47639984a6ae8e53:0xee12096298e326b4!2m2!1d14.9036052!2d44.9893604!2m3!1b1!2b1!3b1!3e0?hl=hu

Erről beszélünk?

Autópálya, fizetős utak, komp kivéve a lehetőségek közül.
Mondjuk azt a nagyjábol 500 km felesleges és monoton de azé fáraszto gumikoptatást kihagynám.
Szegedről? Egyértelműen az a legrövidebb 😂
Megy a halal foszezonban heringeskedni,meghagyom neked. 😆
Tehát azt mondod, hogy tulajdonképpen tél van?! 😆
Senj-be Szlovénián keresztül?