Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha a herdálás a lényeg én nyertem 😆
Amúgy meg buzi, akinek olajat kell cserélni a kocsijában 😜
INIKÉM te meg baxd meg a fűnyíródat(ujját lefelé mutató)
még mindig az olajon vitatkoztok?(fetrengős) pedig nem bonyolúlt(kezeit széttáró)
Aki nem vesz 5 liter olajat 58 ezer Ft-ért az buzi oszt kész(kezeit széttáró) Én nem vagyok az(ujjával nemet mutató) Én egy ÚR vagyok(meghajlós) Ezért herdálok(gondolkodós) Mert nem ÚR aki nem herdál 😆
Hagyd már ezt vw dizelt ki dicséri ki nem, kutyát nem érdekli. Itt csak arról a faszságról van szó amit írtál. Dupla annyi...... Na persze.
Lehet.
Nem szembesítettél te semmivel. Beilesztettél egy képet egy hugy olajról hogy van ilyen olcsó is.
A baj ott kezdődik hogy azonnal vérszemet kapsz ha a vw dízelét valaki nem dicséri 🤷🏼‍♂️ Ez beteges.
Háát, Sanyi nem tudom. Elf-total egy kutyaszar. Elf olajat használok a motorban, total zárjegy van rajta. A weboldaluk is egybeolvad 🤔
Nem, a normális olajak jellemzően tudhatják amit kell, sajnos az autókon ma már nincs műszeres olajnyomásmérő max a computerből lehet kiolvasni, de a kamionok többségénél menetközben előhívhatóak az olajhő és nyomás adatok így hamar kiderül melyik gagyi és melyik nem.
Én csak azt nem értem minek járt azzal, amikor a gyári GM olaj volt a legjobb azokhoz a kocsikhoz, és mellesleg nem drágább mint a tescós étolaj.
Igen, ês akkor ez elmondható az összes olajra. Mint ahogy az is hogy vagy hamis vagy eredeti. Ên egyêbkênt nem ragadok le egy márkánál, de mêg soha nem volt gondom egyikkel sem.
A specifikációt vagy tudja vagy nem, az összes saját márkás doboza is tudja csak az olajnak nem szóltak mit is kéne tudnia.
Mannollal az olajnyomás szar lesz, melegen sokat hígul.
Koksz, akkor már inkább elf, sokkal jobb igaz drágább.
Hat... Ez olyan fura, hogy nem merem ra mondani, hogy szar.
Mondjuk azt sem, hogy jo, inkabb csak azt, hogy van ilyen is, igy kerek a vilag.
Sziasztok! K1-es Suzukis SV650s hez keresek fordulatszámmérőt.
Látod, szembesítve lettél vele hogy baromságot írtál és te egyből átmész személyeskedésbe. Fogadd el hogy baromság amit írtál miszerint a pd olaj duplája a hdi-nek. Ennyi az egész.
Te egyre sötétebb vagy. Nézzünk egy gyári olajat, mert ilyen hugylevekből barmit találok mint a mannol…
kimosakodva nem tudom hogy nézhetnek ki de így vállalhatóak
A mannolnak van pd specifikus olaja. És ha van neki akkor az jó bele.
Még mindig nem érted, nem a hugy olajon van a hangsúly, hanem hogy egy adott olajmárkából nézd meg a pdés a hdi árat, aztán rájössz hogy mekkira baromságot írtál hogy dupla annyi. Az meg hogy neked a mannol szar, a te dolgod. Amúgy van vele konkrét tapasztalat, vagy csak hajtogatod a hülyeséget?
No,itt a mongol torokmetal ellenpolus.
A lelkesedes megvan,a szinpadi mozgas es a zenei munka hagy kivannivalot,de az tuti hogy szignifikansan jobban neznek ki mint a mongolok. 😆

http://youtu.be/W7lwVHNkoyw
Az az egy fix hogy neked a covid komoly problémákat hagyott hátra, nem hittem ebben a postcovid dologban de itt vagy élő példának, azóta vagy ilyen hisztis.
Ezt nem is vitatom, egy sima benzinesbe én se raknék drága olajat. De a pd-be azért egy normálisat raknék mert a pd kéri a jó olajat hogy ne kopjon el a veztengely.
Mannol… gecc beszarás.
Akkor kijavítottál. Mutattál egy hugy olajat. Így is van.
sógor mivel sóher volt a teszkós párszáz forintos olajjal mászkált vagy 10 évig a b vectrával, és nem is igen tartotta a csere intervallumot pontosan
semmi baja nem volt annak a lomnak
persze nem turbós meg stb, csak érdekességnek, hogy az alja újrahasznosított olaj se annyira szar mint gondoljuk, hiszen ezt legalább nem hamisítják 😂
amúgy még mindig megy mert telekjáró kocsinak vették meg, hasonló ráfordítással üzemeltetik mint a sógor