Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha te csinálod a bojlit akkor abba kell tenni, kész bojliba nem tudod betenni
szóval beesett egy kis kidobott pénz
ha vissza tudod vinni cseréld el egy ilyenre: https://www.keencarp.hu/websho...
a white fish meg ez tuti cucc lesz, de nem most hanem tavasszal ívás előtt
én a tüzes barackban látom a lehetőséget, már ha lesz annyi időd hogy beérjen az etetés,
na inikém ez valami aroma féleség most megtaláltam
az mert nincs passzátom 😅
Mondjuk az az ide 1 kapásod nem vigasztal annyira (gondolkodós) Én 1 hét alatt szeretnék szokásomhoz híven legalább 30 darabos halat megakasztani(kezeit széttáró)
Akkor mègiscsak hülye vagy
dózis 3-6 ml fél kiló mix(kezeit széttáró) Na ez van még ráírva mit jelenthet? Jó drága volt megvettem, úgy voltam vele ami drága az biztos jó is de asse tudom mi ez és, hogy kell használni 😂
Faxom tuggya ini az én tört angol nyelvtudásom arra enged következtetni, hogy erre az van ráírva, hogy gyermekek kezébe nem kerülhet(kezeit széttáró soak meg díp én már ezeket nem nagyon tudom mi kb. 10 éve nem is igen horgászok bojlival nyáron a büdös kukoricától nincs nagyon jobb, de most úgy gondoltam adok 1 esélyt azt hallgatok rád (gondolkodós) ezt a vájtfist meg a csípős barackot is a te utasításaid szerint vettem, most meg azt mondod mégsem jó vegyek valami taklebájtot na elmégy ám a... 😅
többet(kezeit széttáró)
De Pipi, te buzi vagy! 😆
nekem nem jött be ez a ballansz csali, van több fajta de nem használom
most dip vagy soak amit vettél? ha dip akkor csak mártogatni kell
teszt ezekről nincs, bár van rákos meg csilis de eddig még azt sem használtam
háromfán a soak lesz tesztelve, nem is akarok nagy halat fogni hanem arra vagyok kíváncsi mennyire húzza jobban a soakban áztatottat mint a simát
háromfa jó teszt hely milló törpe és gyorsan kiderül mi a nem fasza, ponty is van bőven
amúgy én 24es+félbevágott 24es+20 as etetek és 20assal csalizok
idén összesen 1 kapásom volt, mondjuk 3 éjszakából egy 9+ ponty úgy hogy más még idén pontyot se látott
de az még tavasszal volt a vhite fish csípős kivitelével
a helyedben nyárra ezt a típust próbáltam volna ki a white fish helyett: https://tacklebait.hu/spd/KNK-...
Most akkor herdálsz vagy sem? De az a helyzet ahogy a számládat elnézem, te többet költesz autóra mint én.
Ez így is van.
mert ÚR vagyok nem hülye 😂
Többnyire ugyan ezen megfontolásból sincs 12 éves passzátom se(fetrengős)
Akkor miért nem V8 van a dácsia helyett?
tüzes barackot megkóstoltam(is) olyan erős mint az állat(szemeit körbeforgató) Mind a 2-őhöz vettem külön ballanszírozott horogcsalit azt is kell áztatni? a vájt fishez még aromát is vettem azt mennyire kell áztatni? Mondjuk nem vagyok normális, 25 ezer ft-ot az utóbbi 10 évben nem költöttem bojlira(gondolkodós) Aszondtad ezeket még extrázni szoktad(gondolkodós) Mivel extrázod?
a white fish már kicsit késői csali, bár amennyiben nincs törpe-rák akkor lehet eredményes lesz, de nem a 20+ kilósnál ha tippelni kellene ilyen 4-8 kilósok húzzák el majd
ellenben a tüzes barack esélyes hogy hozza a nagyot
mielőtt beszórod feltétlen áztasd ásványvízben 4-6 órát, még az etetést is, nem kell sok víz csak hogy ellepje mindig
én nem kukoricázok, olyan kevés amút van a dvcs-ben hogy értelmetlen
pontyra meg alkalmatlan mert a sok buzi keszeg örökké húzza
amúgy én megfőzném a kukoricát, amikor kb 1/5-1/4 része elkezd repedni akkor elzárnám a tüzet lefedve még kipattogna a fele és pont fasza lenne
jobban emészti a hal, és sűrűbben eszi
amit reggel bezabál azt estére kipakolja és újra eszik
azért baxmeg mert megvetettél velem egy csomó szart. Ezek itt postával együtt kereken 25 ezer Ft volt (fejét fogó)
Ha nem fogok vele legalább 2 db 20 +-os halat én elmegyek hozzátok azt a fejedre húzom az összes napelemedet. Isten engem úgy segélyen (szemeit körbeforgatós)
viccet ismerem, kb akkor hallottam először amikor még iskolába jártam
azok az emlékek megvannak még, az utóbbi pár év történései potyognak csak kifelé
pont emiatt fogalmam nincs miért van benned ilyen érzés
INIke? Ez itt 10 ezer Ft volt, pici borra valóval (kezeit széttáró) 2 x 25 kg kukorica(meghajlós) Lesz belőle 1 mázsa csalim és etetőanyagom(kezeit széttáró)
2 napja tettem bele a vízbe szépen forr is(meghajlós)
ismered a viccet? Amikor a kerekerdőben a nyuszikának fűnyíróra van szüksége azt elmegy a medvétől kölcsönkérni? Úton odafelé morfondírozik a nyúl, hogy odaadja e majd neki a medve vagy sem? Addig hergeli saját magát a nyúl ,hogy a geci medve biztos nem adja majd neki oda, hogy amikor becsönget a medvéhez és kijön a medve mondja neki a nyúl, hogy tudod mit medve? Inkább baxd meg azt a rohadt fűnyíródat, oszt rácsapja az ajtót 😂

Hát most ilyen érzések keringenek bennem is(gondolkodós)
nem kell, ez csak egy lehetőség...
😆
ha akarnám akkor se tudnám mert elvitték a kecskét, nem volt napelem kompatibilis így mennie kellett
ha közvetve (aki tolja a fűnyírót) azt simán, mert az asszony nyírja