Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én most is toltam olyat egy kis májassal(meghajlós)
ezek amit soroltál semmiképen nem " kóser" ételek(ujjával nemet mutató)
határozottan jobb(meghajlós)
van ennek kúltúrája(kezeit széttáró) mértékünk a vödör úgy iszunk és az asztal alatt tartózkodunk(meghajlós)
😆
14 köb az nekem 10 perc , meg egy óra mosás ! 😉
Sajna néha ez is előferdül , de még szebb mikor a pumpáról kell a csöveket leszórni ! na de most már a motorokról ! Mert kidobnak innen ! 😉
Mikor csinalod ha egesznyaron olaszban furikalsz a tankerral. 😆
Vagy 40 köbmétert már elbetonoztam bö egy év alatt, de még kéne vagy 12-14
Mire ideérne, lehet 🙂
Odalógatnám az ormányát ahova szeretnéd ! 🙃 😉
vinnék szívesen !
Oszt lehetne kivésni a matériát. 😆

http://youtu.be/hwL7hDyy9PQ
Hozhatnál vagy kettövel 😆
Kis Yaris
Hali ! Én ezt nagyban űzöm !
Jajj, mekkora meglepetés hogy egy kocsmában olyanokat látsz akik isznak
Csak tudnám miért nem védik otthon a hont.....rohadt primitív gyökerek.
Önzetlen befogadott cigánhordapurgyégechik...
Felénk is tele van már velük minden.
A bogyónak a gyökér ide menekűlt ukrán barátai kezdenek nem bírni magukkal .Most hallottam hogy füreden az egyik haveromat megpicsázta 3 ukrán elég komolyan,törések füle leszakadt....pizzériájuk van,a gyökerek ott piáltak ,már jócskán zárás után jelezte nekik hogy zárni kéne.ők meg jól megpicsázták .
Két üzletben dlgoztam az angoloknál, mindkettő közel volt belvárosi kocsmákhoz, az egyik speciel pont a szomszéd épület volt. Nem kültelki talponálló; belváros, kerthelyiséggel, meleg ételt felszolgáló konyhával. A "mérték" nagyban hasonlított kicsiny szülővárosom savanyú fröccsszagú kocsmáiban tapasztaltakra.

Persze, ha az ember olyanokkal mozog, akik 4-6 fős társaságban az egyikük hétvégi házában eltartott kisujjal isszák a Chablis-t, akkor ezzel kevéssé szembesül. Mint ahogy abból is kimarad, amikor egy tradicionális magyar névnapozásnál előkerül a pálinka és felcseng a "mijaz, hogy nem iszol?! há' buzi vagy, vagy mi?"
mérték
csak el kell menni egy akármilyen bálba(horgász vadász stb) aztán lehet mintát venni az alkohol fogyasztásról
amúgy pár éve voltam debrecenben a campus fesztiválon, 3 este-éjjel alatt összesen egy lányt láttam akit nem vittek, de azért segíteni kellett a megfelelő irány tartásban
ez számomra nagyon meglepő volt, a "mi időnkben" azért a hasonló bulikban a népesség legalább tized része totálisan rottyon volt, legalább a harmada meg kb a debreceni lány szintjén
Semmilyen körökben nem járok, ha tehetem.
Az én tapasztalatom ellentétes a tiéddel, a mértékkel fogyasztókból látok jelentősen kevesebbet, de ahogy korábban említettem, más a szociokulturális mintám.
Én ilyet nem vettem észre szerencsére