Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi régen rengeteget utaztuk, és szinte mindig az adott helyen a legolcsóbbat választottuk
volt amikor csak puccos szállodában volt hely mert a magán szállások mind foglaltak voltak és semmivel sem volt jobb ágy a szállodában mint máshol ahol harmada árak voltak
persze hímzett köntös meg minibár meg 300 csatornás tv volt de ha csak alszol kb ezekre van legkevésbé szükséged
és a fürdő a szállóban is olyan kicsi volt hogy alig lehetett dugni benne
A családnak van, de ezt se fogod felfogni sose. Szegény asszonykád lehet, szeretne menni valami jobb helyre is néha, de qss van neki, mert ugye a pézt te keresed 😅
A nép java része szükségből "igénytelen" mert csóró. De te vastag vagy, te élvezetből vagy igénytelen 😅
Látod, én pont azokat a helyeket kerülöm, ahol "széles tömegek" vannak - mert nagy része ilyen, mint te. 😟 ha meg "nyaralok" nem ilyen társaságba szeretnék lenni...
valamiért az az érzésem pénzed neked most sincs az a feleségednek van(gondolkodós)
ezt 2020-ban is kimondtam te fasz 😂 azóta macerálkodtok én meg röhögök rajtatok 😆 Ha nem mondom,hogy az nem jöttök rá (fetrengős)
Már akkor is leírtam,hogy nem csak miskolcon de még a környéken sem volt már szállás 08.19-én. Ez az egy volt szóval vagy ez vagy semmi(kezeit széttáró) Nem bántuk meg teljesen rendbe volt a szállás, tisztaság, rend, higénia(meghajlós) bármikor mennék újra(meghajlós)
nyaralásról, weekendről beszélek, nem melós szállásról. Vagy te is összemosod a kettőt, mint Pipi?
...mert gondolm, havi 12 napot nem nyaralni mész, hanem munka miatt. Az tök más, mert nem lehet hónapokkal előre foglalni.
ha volna rutinod hagynád a faszba a bukingot a szállás.hun pont ugyanaz a szállások legalább 30%-al olcsóbbak(kezeit széttáró)
vagyis akkor mégis munkás szállóra viszed a kiccáládot! Kimondtad végre... 😃
Idióta 😂
a meki nálam minimum heti kétszer (kezeit széttáró) A jó az, hogy sok van arra amerre járok megéhezem beugrom kb. negyed óra letudom a kaját 8kezeit széttáró) Tudom pedig a meki is igénytelen(kezeit széttáró)
Pont így jártunk nyáron - olyan későn értünk az olasz szállóba, hogy jakuzzi ugrott, pedig jól esett volna 400+ km után. Viszont legalább kiválóan bevacsoráltunk 😃
az a pár nap gyakorlatilag minden hétvége valamelyik napja kirándulás. (óranézegetős) ottalvósból is van jócskán de az általában a nyári jobb időszakra korlátozódik. Nem pár napot töltök el a fiammal, hanem a hétvégéim javarészét és nem itthon kuksolok vele meséket nézve(kezeit széttáró) ezt az igénytelenséget is hallottam már jó párszor, nem tudom kinél mit jelent nálam a büdös, koszos, ápolatlan ember szinonimája. Általában olyan helyekre járok ahol széles tömegek vannak mind szállásügyileg mind bármilyen ügyileg akkor a nép java része igénytelen csak az a kevés százalék igényes aki gurmé éttremekbe jár frenkizni egyetlen szórakozásaként 😆
Voltam én is 30, két kicsivel, akkor se jártunk ilyen puruttya szállásra. Pedig akkoriban pénzem se volt... de azért minden évben voltunk Adrián, meg sok ilyen egynaposon.
Most nyilván nem gyerekkel megyek, mert 28 éves 😃
Az igényesség nem érdem, inkább állapot, viszont egyértelmú, hogy neked nincs.
Hát, rutin… vagy annyira mégsem.
Mi áprilistől októberig havonta megyünk legalább egyszer 3-5-7 napra de volt hogy 12-re. A csudanagy rutinoddal sem tudod megfogni a tuti ha a 10.hely is azt mondja hogy bocsi tele vagyunk. Főleg ha csak egyetlen éjszakát akarsz maradni.
mert, hogy ez egy munkásszálló te idióta(fejét fogó)
Nálunk mindig én foglalom a szállást, előre. kb. 30-ból 1 ami nem jött be, azért bukingon látni a képekből, mi a szitu. Haverokkal ha megyünk motorral, az is min. 5 foglalás... évente nekem van 10-15 mindig. Van már rutin 😃
de zotya ez nem szállás ez a kecskeméti agrokerbüfé melósoknak gyorsan olcsóé 😂
a szállásról meg annyit, hogy a fertői panzió sem volt sem jobb sem rosszabb mint az ominózus miskolci "munkásszálló" 😅
Egyszerűen kisgyermekes középkorú párként sem a szauna sem az aromaterápia sem a hall,ban a bowling pálya nem szükséges számunkra. Kell egy olyan hely ahol wc-zni tudunk, fürödni, meg aludni.
Ja tv- sem kell(kezeit széttáró)
Minek kellene a medencés szállás ha azért mennek hogy kiránduljanak az erdőben. Megbaszhatna a medencéz ha nincs is a szálláson egész nap.

Itt van pl ez az albán szállás.
Ha haverok nem olyanok, hogy “ha már kifizettük használjuk is” én fixen nem mentem volna le medencézni egyszer sem, pedig itt voltunk már 3x legalább, 2x mentünk bele. Este mert egész nap motoroztunk.
legszarabbat eddig a győri plázában NEM ettem... amikor megláttam, hogy a sült krumplit teszi be a mikróba, inkább megköszöntem szépen a lehetőséget és átballagtunk a lányommal a mekibe. Egyébként ott sem eszem már régen, de még ott is "igényesebb" a kaja, mint a mikróban melegített sült krumpli... a többit már inkább meg sem vártam.
nekem nem nagyon hiányzi a dzsakuzzi. Strandra is a gyerek kedvéért járok. mi fertőtón, hajókirándultunk, family parkban voltunk, sopront jártuk, boboztunk a sportolás annyi volt, hogy a páneurópai piknik lezárt helyszínére a melósoktól bekéreckedtünk mert én tudok a nyelvükön beszélni és az épülő látógatóközpontot megnéztük. Az út 4 km-en le volt zárva mert új burkolatot kapott na csak a miénk volt tudtunk rollerezni elég hosszan(meghajlós) A parkolóba csak a mi autónk állt mivel más nem mehetett be (kezeit széttáró) A programok nálam indulnak reggel 9-től minimum este 8-ig de van, hogy a szállásra csak 9 és 10 órakor érkezünk(kezeit széttáró) Nem kell már sem a bor sem a dzsakuzzi, fürdünk és eldőlünk (kezeit széttáró) Bort abban az étteremben is ki tudom fizetni ahol épen kajázunk(kezeit széttáró) Nekünk nem egy a szórakozásunk ezt fogd már fel a kicsi agyaddal(kezeit széttáró) mi egy kisgyermekes család vagyunk ahol a hangsúlyt a gyerek programokra fektetünk te meg 60 + éves vén geci vagy valószínűleg ugyan ilyen öreg besavanyodott feleséggel ahol már a szex sem nagyon megy 😅 Egyetlen szórakozásotok, hogy kiöltöztök azt 2 havonta elmentek valami nívósabb étterembe, hogy itt ezt hallgassuk milyen igényesek vagytok és milyen jól megy nektek 😂 De én erre nem vagyok vevő(kezeit széttáró) 😂
Sajnos voltunk rosszabban is.
Nem tudom hogy van e most kép a telefonom, Montenegróban, kotori-öböl nem épp olcsó szállás mert 70euró volt reggelivel/fő.
Az ágyrács éjjel eltört alattam, 5cm/es fedőmatrac volt a 30éves rugósmatracon, klíma 10percet ment aztán félóra pihenő, a zuhanyzóban a csempe mozgott, épphogy nem esett le.
Horvátoknál is szoptunk be hasonlóan szar szállást de az hotel volt, reggel az asztalon hesszeltek a macskák, a csaj lezavarta őket aztán terített a reggelihez.
Neten minden szép fasza amikor lefoglalom aztán este 8kor 700km motorozás után nincs kedve már keresgélni az embernek.
Ha ő rámegy arra hogy olcsó legyen és nem számít akkor nem is csalódik, mi normálisat akartunk aztán szart kaptunk drágán 🤷🏼‍♂️
mondjuk erdélyben ettem eddig a legszarabbat valami útmenti szálláson.Fagysztott sültkrumpli és előre készített fasirtszerű talán a bélsznrolóra hasonlító izé volt. 😂
Pipi nem érti, azt megszoktam... szted az a pár nap, amit évi munka mellet elzölt ilyen helyeken, nem érdemelne meg egy kis színvonalat?
Meg is engedhetné magának - de ő eccerűen igénytelen. A gyereknek meg biutos nem lenne ellenére egy medencés szállás, meg az asszonyka is beöltözhetne csinosba évi 3x.
Ennek semmi köze az arcoskodáshoz
Az üzemi konyha legallja a kartali TSZ menza volt.
Leves egyasztalnak egy jénai húsleves,olajos rizs,és életem legkisebb csirke alsó combja sütve.Direk nekik fejleszthették a csirkét mert inkább galambcomb méret volt traktorbelső vastagságú bőrrel. 😂
...és te ott is olyanba, jársz, ami így néz ki, mint Pipié? Legócskábba a haverokkal mentem motorral, az is különb volt.